Komentāri
Vērienīgas dopinga lietas ietvaros aizturēts pašreizējais Eiropas čempions 5000 metru skrējienā
Foto: EPA/ SCANPIX

Vērienīgas dopinga lietas ietvaros Spānijas policija trešdien aizturējusi pašreizējo Eiropas čempionu 5000 metru skrējienā Iliasu Fifu.

Pašlaik 28 gadus vecais Fifa tika aizturēts trešdienas rītā savās mājās, kas atrodas Barselonas pievārtē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādījusi Katalonijas Augstākā tiesa, šis ir tikai viens no vairākiem arestiem, kas veikti “par noziegumiem pret sabiedrības veselību un veselībai bīstamu medikamentu lietošanu”.

Marokā dzimušais Fifa Spāniju pārstāv kopš 2015.gada, bet pērn Eiropas čempionātā Amsterdamā viņš ieguva zeltu 5000 metru skrējienā, kas ir viņa karjeras lielākais sasniegums. Tiesa, sacensībās nestartēja Lielbritānijas zvaigzne Mo Farahs.

Tikmēr Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Fifa uzrādīja pieticīgus rezultātus, ierindodamies 23.vietā.

Fifa Spānijā ieradās pirms 11 gadiem kā imigrants, paslēpjoties kravas automašīnā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl