Ventspils un Jelgavas domes olimpiskajiem čempioniem Lasmanim un Krūmiņam piešķir pa 10 000 eiro

10 komentāri
Ventspils un Jelgavas domes olimpiskajiem čempioniem Lasmanim un Krūmiņam piešķir pa 10 000 eiro
AFP/SCANPIX

Ventspils un Jelgavas domes olimpiskajiem čempioniem 3×3 basketbolā Karlim Lasmanim un Edgaram Krūmiņam piešķīrušas pa 10 000 eiro

Ņemot vērā Latvijas 3×3 basketbola izlases uzvaru Tokijas olimpiskajās spēlēs, Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Finanšu komiteja ir pieņēmusi lēmumu piešķirt naudas balvu 10 000 eiro apmērā ventspilniekam Kārlim Paulam Lasmanim.

Minētās naudas balvas apmērs ir pēc nodokļu nomaksas. Prēmija tiek piešķirta ar Ventspils domes priekšsēdētāja parakstītu rīkojumu.

Līdzīgi rīkojusies arī Jelgavas dome, kas piešķīrusi Edgaram Krūmiņam balvu 10 000 eiro apmērā.

Piektdien atgriežoties Latvijā, Krūmiņš devies uz Jelgavu, kur viņu sagaidīja līdzjutēji un pilsētas vadība. Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS) uzsvēra, ka Krūmiņš Tokijā kļuvis par zvaigzni, kas uzlēkusi Jelgavā, Zemgalē, Latvijā!”

Rāviņš pauda, ka nenovērtējams ir ne vien sportista, bet arī viņa vecāku devums un ieguldījums, veidojot viņu par “darba cilvēku ar stingru raksturu”. “To, kāds ir tavs raksturs, mēs visi redzējām Tokijas olimpisko spēļu finālā, kad tu norāpoji no laukuma,” atgādināja mērs.

Sagaidīšanas ceremonijā Krūmiņam pasniegta naudas balva 10 000 eiro apmērā.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase trešdien Tokijā kļuva par vēsturē pirmo čempioni 3×3 basketbolā vīriešiem, finālmačā ar rezultātu 21:18 pārspējot Krievijas Olimpiskās komitejas komandu.

Olimpisko zelta godalgu izcīnīja Latvijas 3×3 basketbola izlase – Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis.
10 komentāri