Komentāri
Ventspilī tika aizvadīts pilsētas 16. atklātais čempionāts kērlingā
Foto: Juris Presņikovs

Svētdien, 22. oktobrī, Ventspils ledus hallē tika aizvadīts pilsētas 16. atklātais čempionāts kērlingā, kurā startēja astoņas komandas.

Ventspils čempionāta izspēles kārtība tika saglabāta tāda pati, kā pagājušajās sezonās – visas komandas spēlēja vienā līgā, aizvadot divus pilnus spēļu apļus. Pirmais aplis noslēgsies 17.decembrī, bet otrais aplis tiks aizvadīts nākamā gada pirmajā ceturksnī. Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, aprīlī labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas ”mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā. Izšķirošās spēles, tāpat kā iepriekšējā čempionātā, tiks izspēlētas pēc ”Page play-off” principa. Šogad, tāpat kā pagājušajā sezonā čempionāta spēļu pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā komandām būs jāizspēlē ekstraends.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Čempionātu jau sešpadsmito reizi organizē Ventspils kērlinga klubs, kam čempionāta starts sakrīt ar kluba 15 gadu jubileju. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra ”Ventspils” atbalstu. Ventspils pilsētas čempionātu atbalsta Latvijas kērlinga asociācija, Ventspils pašvaldība, SIA ”VATS” un SIA ”Ostas celtnieks”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl