Komentāri
Ventspilī tika aizvadīts pilsētas 16. atklātais čempionāts kērlingā
Foto: Juris Presņikovs

Svētdien, 22. oktobrī, Ventspils ledus hallē tika aizvadīts pilsētas 16. atklātais čempionāts kērlingā, kurā startēja astoņas komandas.

Ventspils čempionāta izspēles kārtība tika saglabāta tāda pati, kā pagājušajās sezonās – visas komandas spēlēja vienā līgā, aizvadot divus pilnus spēļu apļus. Pirmais aplis noslēgsies 17.decembrī, bet otrais aplis tiks aizvadīts nākamā gada pirmajā ceturksnī. Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, aprīlī labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas ”mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā. Izšķirošās spēles, tāpat kā iepriekšējā čempionātā, tiks izspēlētas pēc ”Page play-off” principa. Šogad, tāpat kā pagājušajā sezonā čempionāta spēļu pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā komandām būs jāizspēlē ekstraends.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Čempionātu jau sešpadsmito reizi organizē Ventspils kērlinga klubs, kam čempionāta starts sakrīt ar kluba 15 gadu jubileju. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra ”Ventspils” atbalstu. Ventspils pilsētas čempionātu atbalsta Latvijas kērlinga asociācija, Ventspils pašvaldība, SIA ”VATS” un SIA ”Ostas celtnieks”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl