Ventspilī ”Nakts peldējumā” piedalījušies 163 dalībnieki

Pievienot komentāru
Ventspilī ”Nakts peldējumā” piedalījušies 163 dalībnieki
FACEBOOK/OCVENTSPILS

Aizvadītajā sestdienā vakara pusē Ūdens piedzīvojumu parka lielajā peldbaseinā norisinājās ikgadējais ”Nakts peldējums”, kurā šogad peldēšanas stafeti veica 163 dalībnieki.

Nakts peldējumā kopumā tika pieveikti 15550 m vai 15 km un 550 m. Šogad starp apmeklētājiem liela daļa bija ģimenes ar bērniem, jaunākais pasākuma dalībnieks bija vien 3 gadu vecs.

Nakts peldējuma īpašie viesi bija virves vilkšanas klubs ”Velkonis”, kura biedri gan paši piedalījās peldēšanas stafetē, gan arī organizēja izklaidējošas sacensības baseinā. Apmeklētāju vidū īpaši iecienīta bija atrakcija, kurā uz laiku ar virvi pāri baseinam bija jāvelk kāds no virves vilkšanas kluba biedriem. Šajās izklaidējošās sacensībās labāko laiku sieviešu konkurencē uzrādīja Līga Konovalova 20,25 sekundēs atvelkot Edgaru Puriņu no viena baseina malas līdz otrai (25m), savukārt, Vīru konkurencē ātrākais bija Sporta skolas ”Spars” Peldētājs Viktors Gurjanovs ar laiku 16,13 sekundes.

Par muzikālo noskaņu Nakts peldējuma laikā gādāja jaunie un atraktīvie Ventspils Bigbenda mūziķi.

Nakts peldējums ir Latvijā vērienīgākā aktīvā dzīves veida pasākums peldbaseinā ar mērķi piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā. Tā ir jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā īpašā atmosfērā, kurā piedalās visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritēji. Nakts peldējums vienlaikus norisinājās Ventspilī, Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Nakts peldējumu katru gadu organizē Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Olimpisko centru ”Ventspils”. Dalība pasākumā ir bez maksas.