Velsas regbisti rezultatīvā cīņā sagādā Itālijai kārtējo zaudējumu

Svētdien noslēdzošajā ceturtās kārtas Sešu nāciju kausa izcīņas spēlē Velsa savā laukumā ar 38:14 sakāva Itāliju.

Rezultatīvs Velsai izdevās cīņas sākums, kad jau septītajā minūtē mājinieki Kārdifas stadionā atradās vadībā ar 14:0. Pēcāk Itālija spēli nedaudz saasināja, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar 17:7 par labu velsiešiem.

Arī otrajā puslaikā Velsa turpināja dominēt teju visos rādītājos, tomēr arī pretinieki spēja bieži parādīt labu un daudzveidīgu cīņu. Velsa gan kopumā bez grūtībām apliecināja favorītes statusu un guva pārliecinošu uzvaru – 38:14.

Tas ļāvis Velsai pirms turnīra pēdējās kārtas pakāpties uz otro pozīciju. Kā zināms, uzvaru turnīrā jau garantējusi Īrija, kura pirmajās četrās spēlēs ir nepārspēta. Tikmēr Itālija zaudējusi jau ceturto spēli tikpat aizvadītajās spēlēs.