Velsas regbisti Kārdifā pārspēj Dienvidāfrikas izlasi

REUTERS/SCANPIX

Regbija rudens sērijas mačā Velsa savā Kārdifas “Principality” stadionā ar 20:11 uzvarēja Dienvidāfrikas izlasi.

Velsa izvirzījās vadībā pēc Tomasa Frensisa piezemējuma spēles 9.minūtē. Pēc sešām minūtēm bumbu ieskaites zonā nogādāja arī Laiams Viljamss. Dienvidāfrikai vienīgos punktus ar soda sitienu sagādāja Handrē Polards – pēc puslaika 14:3 Velsas labā.

Otrajās puslaikā pēc Džesija Krīla piezemējuma un Eltona Jantjīsa soda sitienu Dienvidāfrika pietuvojās Velsai līdz 11:14. Mājnieki atbildēja ar dieviem Dena Bigara soda sitieniem, kas Velsai ļāva izcīnīt uzvaru ar 20:11.

Velsai pirmo reizi izdevās perfektais novembris – uzvarēt visās rudens sērijas spēlēs, pārspējot Skotiju, Austrāliju, Tongu un Dienvidāfriku.