Vējonis sportistiem: Sasniegumu priekšnoteikumi ir skaidri mērķi, smags darbs un ticība sev

1 komentārs
Vējonis sportistiem: Sasniegumu priekšnoteikumi ir skaidri mērķi, smags darbs un ticība sev
Foto: Evija Trifanova/ LETA

Eiropas U22 čempionāta pludmales volejbolā sīvā konkurencē izcīnītās zelta un sudraba medaļas ir apliecinājums Latvijas jauno pludmales volejbolistu profesionalitātei, sveicot Eiropas U22 čempionāta pludmales volejbolā Latvijas godalgoto vietu ieguvējus, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Šodien Valsts prezidenta kancelejā, tikšanās laikā Rīgas pilī Valsts prezidents pateicās spēlētājiem un viņu treneriem par ieguldīto darbu un sasniegtajiem izcilajiem rezultātiem.

“Sasniegumu priekšnoteikumi ir skaidri mērķi, smags darbs, ticība sev un savai komandai, kā arī nepārtraukti treniņi. Ja ieguldītās pūles vainagojas ar panākumiem sacensībās, kas norisinās mājās, tad gan sportistu, gan līdzjutēju prieks, gandarījums un lepnums par sasniegto ir neizmērojams,” atzina Valsts prezidents.

Vējonis, gatavojoties nākamajai pludmales volejbola sezonai, sportistiem un viņu treneriem novēlēja arī turpmāk izvirzīt augstus mērķus un neatlaidīgi tos īstenot. “Lai panākumus kaldina mērķtiecība, sportisks gars un saliedēta komanda,” uzsvēra Valsts prezidents.

Eiropas U22 čempionāts pludmales volejbolā no 26. līdz 29.jūlijam norisinājās Jūrmalā, kur par medaļām pludmales volejbolā sacentās talantīgākie jaunieši vecuma grupā līdz 22 gadiem. Čempionātā Latviju pārstāvēja seši dueti – trīs puišu un trīs meiteņu.

1 komentārs