Veiktas vairākas būtiskas izmaiņas maijā gaidāmajā “Stipro skrējienā”

0 Komentāru
Veiktas vairākas būtiskas izmaiņas maijā gaidāmajā “Stipro skrējienā”
Foto: DNB Stipro skrējiens

Sākas pieteikšanās tautas sporta notikumam “Stipro skrējiens”, kas šogad notiks 27. maijā un 28. maijā atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, informēja pasākuma pārstāve Elīna Gārbena.

Pēc viņas paustā, tā kā paredzēti septiņi atsevišķi starti, “Stipro skrējiens” pirmo reizi notiks divas dienas. Šāds norises koncepts izvēlēts, lai organizatori spētu dalībniekus kvalitatīvāk apkalpot trasē, radītu lielākas pauzes starp skrējieniem, tādējādi samazinot rindas pie šķēršļiem.

Gārbena norādīja, ka tradicionālā “Stipro skrējiena” distance ir deviņus kilometrus gara, kā arī būs Elites grupas skrējiens, kas ir 12 kilometrus garš. Elites grupas skrējiens piemērots cilvēkiem ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāliem sportistiem vai tiem, kuriem svarīgi uzrādīt labu rezultātu.

Foto: pērnā gada aizraujošais ”Stipro skrējiens”

“Ņemot vērā, ka visu fiziskās spējas nav vienlīdzīgas, bet vēlme piedalīties palielinās, “Stipro skrējiena” rīkotāji parūpējušies par jaunu distanci – Izlūku skrējiens. Piecu kilometru garajā trasē komfortabli jutīsies ikviens, kurš līdz šim nav bijis pārliecināts par dalību “Stipro skrējienā”, bet ir pienācis īstais brīdis, lai pārbaudītu savus spēkus,” pauda Gārbena.

Tāpat trešo gadu notiks “Mazo Stipro skrējiens” – īpaši bērniem no viena līdz 12 gadiem paredzēta trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri. Bez maksas ikvienam būs pieejams pasākums “Mazā stiprinieka piedzīvojumi”, kas piedāvās sešas sportiskas un izglītojošas aktivitātes.

“Stipro skrējiena” organizatori šogad plāno mainīt trases konfigurāciju, vairāk rūpēsies par šķēršļu un citu pārbaudījumu daudzveidību, piemēram, atsevišķas trases daļas padarot interesantākas ar papildus uzdevumiem. Skrējieni notiks pa mototrasi, purvainu apvidu un smilšainu augsni, pa kalniem un pa lejām, kā arī pa dziļākām un seklākām ūdens bedrēm.

Video: pērnā gada trase

Apmeklētājiem un dalībniekiem divu dienu laikā būs pieejamas arī dažādas citas papildus aktivitātes, spēka sporta sacensības un papildus izklaides iespējas. Abas dienas uz skatuves uzstāsies dīdžejs ar muzikālajām performancēm, bet 27.maija vakarā norisināsies Latvijā populāru grupu priekšnesumi.

0 Komentāru