Vasiļjevam izvēles programmā divi kritieni un 11. vietā Eiropas čempionātā

0 Komentāru
Vasiļjevam izvēles programmā divi kritieni un 11. vietā Eiropas čempionātā
REUTERS/SCANPIX

Latvijas daiļslidošanas zvaigzne Deniss Vasiļjevs sestdien Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā ierindojās 11.vietā Eiropas čempionātā.

Ceturtdien veiktajā īsajā programmā Vasiļjevs ieņēma tikai 12.vietu, tomēr īpaši veiksmīgāka viņam nebija arī izvēles programma, jo tās laikā viņš piedzīvoja divus kritienus, kā arī pieļāva vēl pāris citas kļūdas. Noslēgumā viņš šajā disciplīnā par savu priekšnesumu nopelnīja 140,63 punktus, kas bija desmitais labākais rezultāts.

Savukārt abu programmu summā 19 gadus vecais Latvijas pārstāvis nopelnīja 219,50 punktus, kas krietni atpaliek no labākajiem viņa sasniegumiem. Noslēgumā viņam tas deva 11.vietu.

Tikmēr jau septīto reizi par Eiropas čempionu kļuva spānis Havjers Fernandess, kurš pēc īsās programmas bija tikai trešais, bet izvēlas programmā startēja teicami un ieguva 179,75 punktus. Summā tas viņam ļāva tikt pie 271,59 punktiem un iegūt zeltu.

Fernandess par Eiropas čempionu kļuvis jau septīto reizi pēc kārtas, turklāt jau iepriekš viņš bija pavēstījis, ka šīs viņam ir noslēdzošās sacensības karjerā.

Pie sudraba ar 269,84 punktiem tikmēr tika krievs Aleksandrs Samarins, kamēr trešo pozīciju ar 247,08 punktiem izcīnīja itālis Mateo Rico.

Neveiksmīgu brīvo slidojumu aizvadīja īsajā programmā dominējušais krievs Mihails Koļada, kurš sestdien bija tikai 11.vietā un summā bija spiests samierināties vien ar piekto pozīciju.

0 Komentāru