Valsts svētku priekšvakarā Rīga uzņems skaistākās fitmodeles no visas pasaules

Pievienot komentāru
Valsts svētku priekšvakarā Rīga uzņems skaistākās fitmodeles no visas pasaules

Svētdien 17. novembrī Rīgā norisināsies divi nozīmīgākie fitnesa sporta pasākumi Latvijā: ”IFBB Pasaules Fit Model čempionāts” un ”IFBB Starptautiskais Latvijas kauss ”Rīgas Pērle” 2019”.

Trešo gadu pēc kārtas, Latvijas galvaspilsētā Rīgā, norisināsies pasaules līmeņa sacensības “Fit Model” kategorijā. Pirmo reizi vēsturē uz skatuves redzēsim arī vīriešu ”fit model” sporta disciplīnas pārstāvjus.

Sacensībām ir pieteikušies spēcīgākie sportisti no 16 pasaules valstīm, kopumā pārstāvot 4 kontinentus: Eiropu, Āziju, Dienvidāfriku un Ameriku. Lielākā daļa dalībnieču ir titulētas Eiropas un pasaules čempiones, tāpat turnīrā varēs redzēt arī sportistes, kuras pirmo reizi piedalīsies tik augsta līmeņa sacensībās.

Savus augumus sportistes demonstrēs peldkostīmos un tradicionāli notiks uznāciens vakarkleitās.  Latviju pārstāvēs 4 sportistes, tostarp titulētā Eiropas un Pasaules čempione Samanta Balode, kura aizstāvēs savu pērnā gada Pasaules čempiones titulu un cīnīsies par uzvaru 2019. gadā.

Pasākuma rītā, kad norisināsies IFBB Starptautiskais Latvijas kauss ”Rīgas Pērle” uz skatuves redzēsim sportistus sekojošās disciplīnās: bērnu un jauniešu fitness, bikini fitness, bodifitness, bodibildings, ”men’s physique” un citas disciplīnas.

Turpat Latvijas kausa ietvaros notiks arī ”Fit Model Latvija 2019” projekta fināls. Uz skatuves kāps projekta dalībnieces, kuras 9 nedēļu garumā pilnveidoja sevi gan emocionāli, gan fiziski, gan apguva jaunas iemaņas un sportistam nepieciešamās prasmes. Visu projekta laiku dalībnieces trenējās ”MyFitness” sporta klubos. Meitenēm bija iespēja iegūt jaunas  zināšanas dažādos semināros, iejusties modeles lomā fotosesijā CHANGE Lingerie veļas zīmolā un izbaudīt daudzas citas sportiskas un aizraujošas aktivitātes.

Pasākuma atbalstītāji: Studio69, MyFitness Latvija, Change Lingerie, Mangaļi, restorāns Riverside House, Monika Centrum Hotels, Az-art Lab makeup studija, NanoAsia, Lipofiton.

IFBB Starptautiskais Lavijas kauss ”Rīgas Pērle” – 12:00.

IFBB Pasaules Fit Model čempionāts – 17:00

Biļetes varēs iegādāties no plkst. 11:00 pasākuma norises vietā ”Studio69”.