Valsts augstākās amatpersonas lepojas un sveic Apini ar izcīnīto zelta medaļu

0 Komentāru
Valsts augstākās amatpersonas lepojas un sveic Apini ar izcīnīto zelta medaļu
Foto: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, premjers Māris Kučinskis (ZZS), citas amatpersonas un sporta līdzjutēji sociālajos tīklos sveic Aigaru Apini ar izcīnīto zelta medaļu paraolimpisko spēļu sacensībās diska mešanā.

Vējonis mikroblogošanas vietnē Twitter pauž, ka lepojas un apsveic Apini ar panākumiem.Apsveikumam pievienojas arī Ministru prezidents, norādot, ka ir lepns par Latvijas sportistu startu paraolimpiskajās spēlēs un apsveic Apini ar četrkārtējo čempiona titulu. Sportistu sveic arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), rakstot, ka Apinis iedvesmo mūs visus.

Savukārt izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V) papildus apsveikumam rakta, ka ministrija sportistu virzīs godam izcīnītās prēmijas 142 000 eiro apmērā piešķiršanai. Priekā dalās arī invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons, kā arī Labklājības ministrija. “Esam bezgala lepni par mūsu paraolimpiešiem!” teikts ministrijas oficiālajā Twitter kontā.

FOTO: Paraolimpisko spēļu atklāšana

Labklājības ministrs Jānis Reirs (V) pauž, ka šodienas zelta medaļa ir milzīga gribasspēka, lielas apņēmības un neatlaidīga ikdienas darba rezultāts, par viņa pārliecību informēja ministra pārstāve Aija Bukova-Žideļūna. Ministrs norāda, ka Apinis ir izcils piemērs ikvienam no mums, kā izvirzīt mērķi un, spītējot grūtībām, sasniegt visaugstākās virsotnes. “Varam būt lepni, jo šodien Latvijas vārds pasaulē ir izskanējis skaļi un pārliecinoši,” pauž Reirs. Apsveikumiem pievienojas arī citas amatpersonas, politiķi un sporta līdzjutēji.

FOTO: Latvijas paraolimpieši pirms došanās uz Rio

0 Komentāru