Valmierā Jāņa Daliņa stadionā atklāts basketbolistu Bertānu ģimenes laukums

0 Komentāru
Valmierā Jāņa Daliņa stadionā atklāts basketbolistu Bertānu ģimenes laukums
INSTAGRAM

Valmierā pie Jāņa Daliņa stadiona otrdien atklāts basketbolistu Dāvja un Daira Bertānu ģimenes laukums.

Bertānu pirmais āra laukuma veltīts pērn traģiski bojāgājušajam basketbolistam Kobem Braientam un viņa meitai Džiannai. Laukuma vidū atvēlēta vieta 24.numuram, ar kuru Braients noslēdza savu karjeru.

Bertānu ģimene laukumu atklāt vēlējusies pagājušajā otrdienā, taču slikto laikapstākļu dēļ pasākums tika pārcelts uz šo nedēļu. Netīši atklāšanas datums iekritis 24.augustā jeb 24/8 – numuriem, ar kādiem Braients spēlēja savā NBA basketbolista karjerā.

Atklāšanas pasākumā notika spēle ar Dāvja Bertāna dalību. Par katru spēlē gūto punktu Bertānu ģimene ziedos Valmieras “Bērnu SOS” ciematam 100 eiro, līdz ar to labdarības spēles kopējā ziedojuma summa sasniedza 10 500 eiro.

Mačā piedalījās tādas Latvijas basketbola personības kā Kaspars Vecvagars, Edmunds Valeiko, Dainis Bertāns, Roberts Zeile un Oskars Virsis. Dairis Bertāns patlaban atrodas jau Spānijā un ar klubu gatavojas gaidāmajai sezonai.

Kristaps Porziņģis savā dzimtajā Liepājā ierīkojis jau vairākus āra laukumus. Vēl viņam ir laukumi Tukumā un Rīgā, bet šogad tādu bija plānots izveidot Rēzeknē.

0 Komentāru