Valmierā atklās bronzā atlietu Māra Štromberga BMX velosipēdu

Komentāri
Valmierā atklās bronzā atlietu Māra Štromberga BMX velosipēdu
Foto: AFP/LETA

Sestdien, 2. jūlijā, plkst. 12.00 pie Vidzemes Olimpiskā centra tiks atklāts valmierieša, olimpisko spēļu uzvarētāja Māra Štromberga bronzā atliets velosipēds kā apliecinājums tam, ka Valmiera ir šūpulis, kur attīstījies Latvijas BMX sporta veids.

Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, vides objekta atklāšanā klātesošos uzrunās Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas viceprezidents Edgars Dupats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļa vārdus Valmieras BMX sportistu startam Riodežaneiro olimpiādē teiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (Valmierai un Vidzemei). Savukārt gandarījumu par BMX sporta veidā gūtajiem sasniegumiem paudīs Štromberga treneris, Eiropas un pasaules vicečempions BMX sportā Ivo Lakučs, kā arī Štrombergs. Vides objekta svinīgo atklāšanas pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl