Valdība lems, cik lielu prēmiju saņems Ostapenko

Komentāri

Tiks lemts par naudas balvas piešķiršanu tenisistei Aļonai Ostapenko, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” teica izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Viņš nenosauca par kādu summu varētu būt runa, vien paskaidroja, ka, salīdzinot ar naudas balvu, ko sportiste saņems par uzvaru Francijas atklātajā čempionātā, tā būs neliela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Kā uzsvēra Šadurskis, ir svarīgi, ka valsts novērtē savus sportistus. Viņš piebilda, ka finansējums Ostapenko prēmēšanai tiks prasīts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Kā ziņots, Latvijas tenisistes Ostapenko sezonas otrā “Grand Slam” turnīra titula cīņā ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-3 uzvarēja rumānieti Simonu Halepu. Līdz ar to Latvijas sportiste ne tikai izcīnījusi savu pirmo WTA raudzes titulu karjerā.

Par panākumu Ostapenko nopelnīja divus miljonus eiro.

Foto: Ostapenko ”French Open” finālā pret Halepu

Foto: latviešu tenisiste ar skaisto ”French Open” trofeju

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl