Valdība lems, cik lielu prēmiju saņems Ostapenko

Komentāri

Tiks lemts par naudas balvas piešķiršanu tenisistei Aļonai Ostapenko, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” teica izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Viņš nenosauca par kādu summu varētu būt runa, vien paskaidroja, ka, salīdzinot ar naudas balvu, ko sportiste saņems par uzvaru Francijas atklātajā čempionātā, tā būs neliela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Kā uzsvēra Šadurskis, ir svarīgi, ka valsts novērtē savus sportistus. Viņš piebilda, ka finansējums Ostapenko prēmēšanai tiks prasīts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Kā ziņots, Latvijas tenisistes Ostapenko sezonas otrā “Grand Slam” turnīra titula cīņā ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-3 uzvarēja rumānieti Simonu Halepu. Līdz ar to Latvijas sportiste ne tikai izcīnījusi savu pirmo WTA raudzes titulu karjerā.

Par panākumu Ostapenko nopelnīja divus miljonus eiro.

Foto: Ostapenko ”French Open” finālā pret Halepu

Foto: latviešu tenisiste ar skaisto ”French Open” trofeju

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl