Vai esi pludmales volejbola fans? Dodies līdzi Šmēdiņam un Samoilovam uz nākamo turnīru Polijā!

Pievienot komentāru
Vai esi pludmales volejbola fans? Dodies līdzi Šmēdiņam un Samoilovam uz nākamo turnīru Polijā!
Foto: LETA

No 25. līdz 30. augustam Polijas pilsētā Olštinā norisināsies pludmales volejbola turnīrs Grand Slam Olsztyn, kurā piedalīsies arī 2015. gada Eiropas čempioni Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Lai sportistus atbalstītu klātienē, Optibet organizē fanu autobusu uz Olštinu.

Īpašais fanu autobuss uz Poliju izbrauks 26. augustā no Rīgas un atgriezīsies Latvijā 31. augustā. Faniem būs iespēja redzēt visas turnīra spēles. 27. un 28. augustā norisināsies pamatturnīra spēles, dienu vēlāk izslēgšanas spēles, savukārt 30. augustā labākie pāri cīnīsies par medaļām. Olština ir tuvākā vieta Latvijas faniem, kur šogad varam sekot līdzi Samoilova un Šmēdiņa panākumiem un klātienē atbalstīt mūsu volejbolistus (izņemot maijā notikušo CEV turnīru Jūrmalā). Nākamās sacensības sportistiem paredzētas ārpus Eiropas – ASV, Meksikā, Katarā un Dienvidāfrikā, līdz ar to šī ir lieliska iespēja parādīt pasaulei Latvijas fanu spēku.

VIDEO: uzticīgie latviešu pludmales volejbola dueta fani sagaida sportistus Rīgā

Papildus sacensībām Olštinā norisināsies arī dažādas aktivitātes skatītājiem. Piemēram, vindsērfinga un veikborda nodarbības, ūdens volejbola mači, dzīvā mūzika, brīvdabas kino, zumbas nodarbības un vairākas citas aktivitātes.

Fanu autobusa biļetes cenā (45 EUR) ir iekļauti transporta pakalpojumi Rīga–Olština–Rīga, transfēra pakalpojumi no viesnīcas uz sacensību vietu, Optibet veidotais SAM/ŠMĒ dizaina fanu krekls (bordo) un saulesbrilles. Pieteikšanās notiek uz e-pasta adresi [email protected], nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu un personas kodu. Papildu informācija par fanu braucienu tiek sniegta pa tālruni:+371 26322996.

Programma:

  1. augusts plkst. 10.00 – izbraukšana no Rīgas, vakarā ierašanās Olštinā
  2. – 28. augusts – pamatturnīrs
  3. augusts – izslēgšanas spēles
  4. augusts – pusfināls un fināls, vakarā izbraukšana no Olštinas
  5. augusts – ierašanās Rīgā

Informācija par ieejas biļetēm Grand Slam Olsztyn: grandslam.pzps.pl/en/stationary-ticket-sale-points/

FOTO: Šmēdiņš un Samoilovs triumfē Eiropas čempionātā