Komentāri
Vai Dortikosa – Kudrjašova cīņas uzvarētājam nāksies cīnīties ar Briedi?
Foto: IMAGO SPORTFOTODIENST/LETA

Pasaules boksa supersērijā 1.smagā svara ceturtdaļfinālā kubietis Juniers Dortikoss tiksies ar krievu Dmitriju Kudrjašovu. Vienlaicīgi Dortikoss aizstāvēs savu Pasaules boksa asociācijas titulu, kuru ieguva pēc uzvaras pār franču bokseri Juri Kajembri Kalengu.

Pusfinālā Dortikosa un Kudrjašova cīņas uzvarētājs tiksies ar krieva Murata Gasijeva un poļa Kšištofa Vlodarčika cīņas uzvarētāju. Savukārt ar WBC pasaules čempionu Mairi Briedi Dortikosa – Kudrjašova cīņas uzvarētājs var tikties supersērijas finālā.

Pats Mairis Briedis supersērijas ceturtdaļfinālā cīnīsies ar kubieti Maiku Peresu. Cīņa notiks sestdien, 30.septembrī Arēnā Rīga, un tajā Briedis aizstāvēs arī savu Pasaules boksa padomes (WBC) titulu 1.smagajā svarā. 31 gadu vecais Peress līdz šim ir aizvadījis 25 profesionālās cīņas, kurās izcīnījis 22 uzvaras, reizi cīnījies neizšķirti un piedzīvojis divus zaudējumus.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pasaules boksa supersērijas smagā svara divīzijā šī solās būt viena no aizraujošākajām cīņām. Gan kubietis Dortikoss, gan krievs Kudrjašovs ir ļoti labi nokautētāji, līdz ar to cīņas iznākums var būt neprognozējams. Kudrjašovam par labu nenāk tas, ka cīņa tiks aizvadīta ASV, turklāt nevajadzētu aizmirst, ka tieši kubietis ir WBA (pagaidu) čempions. Savukārt Dortikosa mīnus ir tas, ka viņš ringā nav bijis jau vairāk kā gadu. Jebkurā gadījumā cīņa solās būt intriģējoša, kurā, visticamāk, kāds svinēs priekšlaicīgu uzvaru.”

Pasaules boksa supersērija 1.smagajā svarā Viaplay platformā:

·     Svētdien, 24.septembrī, 03:00 Juniers Dortikoss pret Dmitriju Kudrjašovu (cīņu būs iespējams vērot arī ierakstā kanālā Viasat Sport Baltic, plkst. 08:00)

·     Sestdien, 30.septembrī, 23:00 Mairis Briedis pret Peresu

·     Svētdien, 22.oktobrī, 03:00 Murats Gasijevs pret Kšištofu Vlodarčiku

Lasi vēl