Vai briest vēl viena gadsimta cīņa? Pakjao gatavs vēlreiz spēkoties ar amerikāņu bokseri Meivezeru

0 Komentāru
Vai briest vēl viena gadsimta cīņa? Pakjao gatavs vēlreiz spēkoties ar amerikāņu bokseri Meivezeru
Foto: AP/SCANPIX

Pazīstamais filipīniešu bokseris Manijs Pakjao, kurš paziņojis par savu atgriešanos apritē, būtu gatavs vēlreiz cīnīties ar slaveno amerikāni Floidu Meivezeru.

Pakjao, kuram šobrīd ir 37 gadi, novembrī oficiāli atgriezīsies boksā, kad piedalīsies cīņā pret pašreizējo Pasaules Boksa organizācijas čempionu pusvidējā svarā Džesiju Vargasu no ASV. Šī gada aprīlī Pakjao paziņoja par profesionālās karjeras beigām, taču pēcāk vēlme atkal kāpt ringā bijusi stiprāka. Šobrīd filipīnietis nenoliedz, ka būtu gatavs vēlreiz spēkoties ar Meivezeru, kurš gan šobrīd arī oficiāli karjeru ir beidzis.

“Ja fani un Meivezers to grib, esmu šādai iespējai atvērts. Esmu gatavs cīnīties ar jebkuru,” pauda Pakjao, kurš gan piebilda, ka Meivezeru atgriezties rindā varētu piespiest tikai nauda. “Visiem zināms, kāds ir Floids. Viņu neinteresē fani, bet gan tikai un vienīgi nauda.” Pērn maijā Pakjao pēc tiesnešu lēmuma piekāpās karjeras laikā tā arī neuzvarētajam Meivezeram. Tā kļuva par visu laiku ienesīgāko cīņu, jo tās ienākumi esot pārsnieguši vairāk nekā 500 miljonus dolāru (443 miljonus eiro).

Tiesa, filipīnieti šajā cīņā esot mocījusi pleca trauma. Pakjao par profesionālu bokseri kļuva jau 16 gadu vecumā. Viņš kopumā ir uzvarējis 58 cīņās, 38 reizes to paveicot ar nokautu. Filipīnietis cietis arī sešus zaudējumus, trīs no tiem ar nokautu, bet divas cīņas noslēgušās neizšķirti. Viņš ir pirmais un vienīgais bokseris pasaulē, kurš spējis kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās versijās. Savā līdz šim pēdējā cīņā Pakjao piedalījās šī gada aprīlī, kad 12 raundu cīņā viņš pieveica amerikāni Timotiju Bredliju.

0 Komentāru