Vācijas tenisists Zverevs dusmu uzplūdumā ar vairākiem mēģinājumiem sašķaida raketi līdz nepazīšanai

2 komentāri
EPA/SCANPIX

21 gadu vecais Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs (ATP #4) Austrālijas atklātā čempionāta astotdaļfinālā piekāpās Kanādas pārstāvim Milošam Raoničam (ATP #17)  ar 6-1, 6-1, 7-6 (5). Vienā no spēles epizodēm Zverevs piedzīvoja pamatīgu dusmu uzplūdumu.

Otrajā setā, kad jaunais vācietis bija iedzinējos ar 1-4, tenisists pārtraukuma laikā izlēma izgāzt savas dusmas uz raketi, to vairākas reizes sitot pret zemi. Pēc astoņiem spēcīgiem sitieniem tā bija pārvērsta līdz nepazīšanai,  un Zverevs to nometa zemē.

Tenisists par šādu rīcību saņēma brīdinājumu, taču tad devās uz ģērbtuvēm,  atgriežoties krietni mierīgāks un nosvērtāks. Spēles trešais sets pat nonāca līdz taibreikam, tomēr to uzvarēt neizdevās, visā spēlē piedzīvojot zaudējumu.

Uzvarētājs Raoničs ceturtdaļfinālā tiksies ar Borna Koriča (ATP #12)  un Lukasa Poliu (ATP #30) spēles uzvarētāju.