Uz bijušo Turīnas “Juventus” zvaigzni Kovačeviču Atēnās šauj ar pistoli

0 Komentāru
Uz bijušo Turīnas “Juventus” zvaigzni Kovačeviču Atēnās šauj ar pistoli
AP/SCANPIX

Uz bijušo Turīnas “Juventus” zvaigzni Darko Kovačeviču otrdienas vakarā Atēnās divi uzbrucēji šāvuši ar pistoli. Futbolistam no lodes izdevās izvairīties.

Kovačevičam uzbruka pie viņa mājas, stāvvietā novietojot automašīnu. Viens no uzbrucējiem izdarījis šāvienu ar pistoli. No lodes Darko izdevās izvairīties, bet krītot viņš savainojis celi un plaukstu. Pēc uzbrukuma 46 gadus vecais futbolists tika nogādāts slimnīcā.

Abi uzbrucēji no notikuma vietas aizbēga ar “Smart” automašīnu, kas vēlāk tika atrasta sadedzināta. Par uzbrukuma iemesliem pagaidām netiek ziņots.

Kovačeviča pēdējais klubs bija Pirejas “Olympiakos”. No 1999. līdz 2001. gadam Darko aizvadīja 47 spēles Turīnas “Juventus” sastāvā un guva 11 vārtus. Sansebastjanas “Real Sociedad” rindās kopā spēlēja 9 sezonas, 261 spēlē gūstot 92 vārtus.

Serbu futbolists karjeras laikā pārstāvēja arī Zrenjaninas “Proleter”, Belgradas “Crvena Zvezda”, Romas “Lazio”, “Sheffield Wednesday” un Sansebastjanas “Real Sociedad”. Serbijas un Melnkalnes izlasē viņš aizvadīja 59 spēles.

0 Komentāru