Komentāri

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks savā ”Instagram” kontā paziņoja bēdīgu vēsti, viņš ir savainojis elkoni, tāpēc Pasaules boksa supersērijas  finālcīņa ar Muratu Gasijevu tiks pārlikta.

Usiks savā video vēstīja: ”Vēlos pateikt, ka savā treniņnometnē guvu rokas traumu, tāpēc 11. maijā cīņa nenotiks. Līdz ko būsim gatavi, uzreiz paziņosim to organizatoriem. Lūdzu piedošanu Gasijeva komandai par sagādātajām neērtībām. Tas ir sports, tā notiek! Draugi un līdzjutēji, paldies par atbalstu. Nedaudz uzgaidiet! Pasaule mīl stipros!”

Video

🇺🇦🥊🏆

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on


Tas nozīmē, ka arī Mairim Briedim, gatavojieties savai nākamajai cīņai, jāizdara korekcijas.

Kā vēsta supersērijas rīkotāji “Comosa”, Usika komanda viņus informējusi par to, ka ukrainis treniņā guvis nelielu elkoņa savainojumu. Visas iesaistītās puses, tajā skaitā arī “Comosa” nozīmēti neatkarīgi ārsti, konstatējušas, ka Usiks 11.maijā nevarēs cīnīties boksa supersērijas finālā.

Līdz ar to 11.maijā Saūda Arābijā paredzētais duelis ir atcelts.

“Comosa” ar abām bokseru komandām, kā arī supersērijas Saūda Arābijas fināla rīkotājiem mēģina vienoties par jaunu cīņas datumu. Tiesa, jau labu laiku virmo baumas, ka cīņa norisināsies jūlija beigās.

Pirms Usika un Gasijeva cīņas “undercard” duelis bija paredzēts Briedim, kuram līdz ar to tagad arī nākamā boksēšanās atlikta uz šobrīd vēl nenoteiktu laiku.

Skaties Viaplay platformā, kā Mairis Briedis cīnīsies WBSS fināla ringā!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl