Komentāri

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks savā ”Instagram” kontā paziņoja bēdīgu vēsti, viņš ir savainojis elkoni, tāpēc Pasaules boksa supersērijas  finālcīņa ar Muratu Gasijevu tiks pārlikta.

Usiks savā video vēstīja: ”Vēlos pateikt, ka savā treniņnometnē guvu rokas traumu, tāpēc 11. maijā cīņa nenotiks. Līdz ko būsim gatavi, uzreiz paziņosim to organizatoriem. Lūdzu piedošanu Gasijeva komandai par sagādātajām neērtībām. Tas ir sports, tā notiek! Draugi un līdzjutēji, paldies par atbalstu. Nedaudz uzgaidiet! Pasaule mīl stipros!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

🇺🇦🥊🏆

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on


Tas nozīmē, ka arī Mairim Briedim, gatavojieties savai nākamajai cīņai, jāizdara korekcijas.

Kā vēsta supersērijas rīkotāji “Comosa”, Usika komanda viņus informējusi par to, ka ukrainis treniņā guvis nelielu elkoņa savainojumu. Visas iesaistītās puses, tajā skaitā arī “Comosa” nozīmēti neatkarīgi ārsti, konstatējušas, ka Usiks 11.maijā nevarēs cīnīties boksa supersērijas finālā.

Līdz ar to 11.maijā Saūda Arābijā paredzētais duelis ir atcelts.

“Comosa” ar abām bokseru komandām, kā arī supersērijas Saūda Arābijas fināla rīkotājiem mēģina vienoties par jaunu cīņas datumu. Tiesa, jau labu laiku virmo baumas, ka cīņa norisināsies jūlija beigās.

Pirms Usika un Gasijeva cīņas “undercard” duelis bija paredzēts Briedim, kuram līdz ar to tagad arī nākamā boksēšanās atlikta uz šobrīd vēl nenoteiktu laiku.

Skaties Viaplay platformā, kā Mairis Briedis cīnīsies WBSS fināla ringā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl