Usikam zaudējušais Beljū oficiāli noslēdz boksera karjeru

0 Komentāru
Usikam zaudējušais Beljū oficiāli noslēdz boksera karjeru
REUTERS/SCANPIX

Bijušais pasaules čempions pirmā svara kategorijā Tonijs Beljū 12 dienas pēc zaudējuma Oleksandram Usikam paziņojis par karjeras beigām.

To, ka cīņa ar Usiku būs pēdējā viņa karjerā, britu bokseris pirmo reizi paziņoja jau jūlijā, pēc cīņas to atzina vēlreiz, taču vakar viņš saviem faniem veltījis īpašu ziņu.

VIDEO:

Kā zināms, Beljū smagsvaru kategorijā aizvadīja divas cīņas pret Devidu Heju, abās izcīnot uzvaras. Jau tad tika uzskatīts, ka bokseris savu pēdējo cīņu ir aizvadījis, taču tika nolemts atgriezties un cīnīties pret ukraini Usiku. 11.novembrī notikušajā cīņā Beljū tika nokautēts astotajā raundā.

“Vienīgā lieta, ko redzēsiet mani darot kopš šī brīža, būs mēģinājumi būt saprātīgam un sev pašam, ” atzīst Beljū.  “Man ir bijusi fantastiska karjera un esmu piepildījis savus sapņus.”

Vaicājot, kas spētu atgriezt viņu atpakaļ ringā, Beljū ir kategorisks. “Ja Edijs Herns (Beljū promoteris) piedāvātu vēl vienu cīņu par 100 miljoniem, es noteikti būtu pārsteigts, taču ja es to pateiktu savai sievai viņa noteikti iesniegtu šķiršanos.”

“Nauda ir laba lieta, taču tā nāk un iet, ” uzskata brits.

0 Komentāru