“US Open” turnīra finālā titulētais Nadals tiksies ar Medvedevu

REUTERS/SCANPIX

Naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika “US Open” vīriešu tenisa turnīra pusfinālos trīskārtējais uzvarētājs Rafaels Nadals ar 7:6 (7-4), 6:4, 6:1 pārspēja Mateo Beretīni un Daniils Medvedevs ar 7:6 (7-5), 6:4, 6:3 uzvarēja Grigoru Dimitrovu.

Nadals Ņujorkas turnīra finālā iekļuva piekto reizi. Līdz šim vienīgo zaudējumu ”Flushing Meadows” izšķirošajā mačā spāņu tenists piedzīvoja 2011.gadā, kad piekāpās Novakam Džokovičam. Čempiona titulu Rafa izcīnījis trīs reizes, divas no tām apspēlējot serbu tenistu un reizi uzvarot Kevinu Andersonu.

Daniils Medvedevs “Grand Slam” finālā iekļuva pirmo reizi. Tieši Nadalam Medvedevs pirms mēneša Monreālā zaudēja “Masters 1000” turnīra finālā 3:6, 0:6.

Sestdien “US Open” dāmu finālā par čempionu titulu cīnīsies Serena Viljamsa un Bjanka Andresku.