Komentāri
Urrā! Daiļslidotājai Kučvaļskai pirmā vieta Rīgā notiekošajās Volvo Open Cup sacensībās
Foto: LETA ()

Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska šajā nedēļas nogalē izcīnīja uzvaru Rīgā notiekošajās Volvo Open Cup sacensībās dāmu konkurencē.

Piektdien īsajā programmā Kučvaļska par savu sniegumu nopelnīja 55,09 punktus, kas ļāva ierindoties otrajā pozīcijā, bet līdere ar 58,30 punktiem bija Krievijas pārstāve Aleksandrina Degtjarova.

Savukārt sestdien īsajā programmā Latvijas daiļslidotāja tika pie 100,55 punktiem kas bija labākais rezultāts, bet Degtjaorva nestartēja.

Summā Kučvaļskai 155,64 punkti un pirmā vieta, bet otro vietu ar 151,84 punktiem ieņēma ungāriete Iveta Tota, kamēr trešā ar 149,35 punktiem bija austrāliete Keileni Kreine.

Kučvaļska bija vienīgā Latvijas pārstāve pieaugušo sacensībās.

Šosezon Kučvaļska piedalījusies divos Grand Prix posmos, Čikāgā un Maskavā ieņemot attiecīgi 11. un 10.pozīciju.

Pašlaik 17 gadus vecā Kučvaļska aizvadītajā sezonā Eiropas čempionātā pieaugušajiem negaidīti izcīnīja augsto ceturto vietu, pasaules čempionātā junioriem viņa ieņēma septīto vietu, bet pasaules čempionātā pieaugušajiem Latvijas pārstāve bija 15.pozīcijā.

 

Tikmēr sacensībās juniorēm vislabāko rezultātu no Latvijas pārstāvēm sasniedza Elizabete Jubkāne, kura ierindojās 12.vietā, bet sacensībās junioriem Daniels Roščiks palika 14.vietā.

Lasi vēl