Urā, pirmais sniegs – 7 sporta veidi, ar kuriem nodarboties ziemā!

0 Komentāru
Urā, pirmais sniegs – 7 sporta veidi, ar kuriem nodarboties ziemā!
Foto: LETA

Kamēr ziema mūs priecē ar pirmajiem mīnusiem, ir pienācis laiks dažādot savu ikdienu un sākt nodarboties ar kādu no ziemas sporta veidiem. Ja esi iesācējs, bet ļoti gribi atrast sev atbilstošāko aktivitāti, tad tev piedāvājam izvēlēties kādu no turpmāk aprakstītajiem ziemas sporta veidiem, tu varēsi ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī uzlabot savu veselību!

Foto: LETAFoto: LETA

Skriešana ziemā!

Foto: F64

Foto: F64

Lai sāktu nodarboties ar skriešanu ziemā, ir jāievēro pāris noteikumi. Pirmais – nopērc speciālu treniņtērpu, ar ko tev būs ērti, kā arī atbilstošus apavus. Pirms dodies skriet, veic pāris iesildīšanās vingrinājumus muskuļiem. Uz ielas skrien labāk pret vēju, tas palīdzēs ātrāk sasildīties, kā arī, skrienot atpakaļ, tev nenāksies skriet pretī aukstā gaisa plūsmai. Jāelpo ir caur degunu. Pretējā gadījumā plaušās nonāks aukstais gaiss, kas nav vēlams. Pēc skriešanas apmeklē siltu dušu. Tējas krūze ar citronu būs tieši laikā.

4

Kērlings!

Foto: F64

Foto: F64

Tas ir sporta veids, kas mūsdienās ir guvis milzu popularitāti. Spēles mērķis – iespēlēt savas komandas akmeņus pēc iespējas tuvāk “mājas” centram. Stratēģija šajā sporta veidā spēlē lielāku lomu nekā fiziskā sagatavotība. Tieši tāpēc kērlings ir pats vienkāršākais sporta veids iesācējiem, jo tas neprasa labu fizisku slodzi un to ir viegli iemācīties.

Nākamais: Kērlings!
0 Komentāru