Urā, pirmais sniegs – 7 sporta veidi, ar kuriem nodarboties ziemā!

0 Komentāru
Urā, pirmais sniegs – 7 sporta veidi, ar kuriem nodarboties ziemā!
Foto: LETA

Kamēr ziema mūs priecē ar pirmajiem mīnusiem, ir pienācis laiks dažādot savu ikdienu un sākt nodarboties ar kādu no ziemas sporta veidiem. Ja esi iesācējs, bet ļoti gribi atrast sev atbilstošāko aktivitāti, tad tev piedāvājam izvēlēties kādu no turpmāk aprakstītajiem ziemas sporta veidiem, tu varēsi ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī uzlabot savu veselību!

Foto: LETAFoto: LETA

Skriešana ziemā!

Foto: F64

Foto: F64

Lai sāktu nodarboties ar skriešanu ziemā, ir jāievēro pāris noteikumi. Pirmais – nopērc speciālu treniņtērpu, ar ko tev būs ērti, kā arī atbilstošus apavus. Pirms dodies skriet, veic pāris iesildīšanās vingrinājumus muskuļiem. Uz ielas skrien labāk pret vēju, tas palīdzēs ātrāk sasildīties, kā arī, skrienot atpakaļ, tev nenāksies skriet pretī aukstā gaisa plūsmai. Jāelpo ir caur degunu. Pretējā gadījumā plaušās nonāks aukstais gaiss, kas nav vēlams. Pēc skriešanas apmeklē siltu dušu. Tējas krūze ar citronu būs tieši laikā.

2

Snovošana!

Photo: LETA

Photo: LETA

Šis sporta veids attīsta tavu līdzsvara izjūtu un būtiski uzlabo koordināciju kustības. Tev ir nepieciešama laba fiziska sagatavotība, pieredzējis instruktors un liela vēlme apgūt snova dēli. Ņem vērā, ka nolaisties no kalna lielā ātrumā ir ne tikai aizraujoši, bet arī bīstami. Lai kontrolētu dēli, ir jāapmeklē mācības, jābūt drosmīgam cilvēkam un jāiemācās riskēt. Snovošanai ir ierīkoti speciāli kalni ar attīstītu infrastruktūru, kur var labi pavadīt laiku un apgūt arvien vairāk šā sporta vieda iemaņas.

Nākamais: Snovošana!
0 Komentāru