Komentāri

Ukrainas boksa leģenda Vladimirs Kļičko 41 gada vecumā paziņojis par karjeras beigšanu, vēsta Vācijas laikraksts “Bild”.

Bijušais pasaules čempions smagsvariem Kļičko karjeras laikā piedalījās 69 profesionālajās cīņās, izcīnot 64 uzvaras, turklāt 54 panākumus gūstot ar nokautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karjeras laikā Kļičko bija nepārspēts deviņus ar pusi gadus, tomēr pēdējās savās cīņās Kļičko piedzīvoja zaudējumus, jo 2015.gada novembrī Vācijā viņš negaidīti zaudēja britam Taisonam Fjūrijam, kurš līdz ar to ukrainim atņēma arī Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla “Ring” čempiona jostas.

Savukārt šī gada aprīlī Vemblija stadionā, Londonā, Kļičko ar tehnisko nokautu atzina arī brita Entonija Džošua pārākumu, pretiniekam saglabājot IBF čempiona jostu, kā arī iegūstot tobrīd vakanto WBA čempiona jostu.

Kļičko vēlējās revanša cīņu ar Džošua, bet tagad paziņojis, ka nolēmis likt punktu karjerai.

Zīmīgi, ka nesen ar līdzīgu paziņojumu klajā nāca arī Fjūrijs, kurš gan pirms tam tika pieķerts aizliegto vielu lietošanā, kā arī ilgstoši cīnījies ar dažādām atkarībām.

Foto: Džošua noliek uz dēļiem Kļičko un iepriecina 90 tūkstošus fanus Vemblija stadionā

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl