Komentāri

Ukrainas boksa leģenda Vladimirs Kļičko 41 gada vecumā paziņojis par karjeras beigšanu, vēsta Vācijas laikraksts “Bild”.

Bijušais pasaules čempions smagsvariem Kļičko karjeras laikā piedalījās 69 profesionālajās cīņās, izcīnot 64 uzvaras, turklāt 54 panākumus gūstot ar nokautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karjeras laikā Kļičko bija nepārspēts deviņus ar pusi gadus, tomēr pēdējās savās cīņās Kļičko piedzīvoja zaudējumus, jo 2015.gada novembrī Vācijā viņš negaidīti zaudēja britam Taisonam Fjūrijam, kurš līdz ar to ukrainim atņēma arī Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla “Ring” čempiona jostas.

Savukārt šī gada aprīlī Vemblija stadionā, Londonā, Kļičko ar tehnisko nokautu atzina arī brita Entonija Džošua pārākumu, pretiniekam saglabājot IBF čempiona jostu, kā arī iegūstot tobrīd vakanto WBA čempiona jostu.

Kļičko vēlējās revanša cīņu ar Džošua, bet tagad paziņojis, ka nolēmis likt punktu karjerai.

Zīmīgi, ka nesen ar līdzīgu paziņojumu klajā nāca arī Fjūrijs, kurš gan pirms tam tika pieķerts aizliegto vielu lietošanā, kā arī ilgstoši cīnījies ar dažādām atkarībām.

Foto: Džošua noliek uz dēļiem Kļičko un iepriecina 90 tūkstošus fanus Vemblija stadionā

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl