Komentāri

Ultimate Fighting Championship jeb UFC čempions pusvieglajā svarā Konors Makgregors debijas cīņā pussmagajā svarā 5. martā Lasvegasā cīnīsies ar amerikāni Neitu Diazu.

Divdesmit septiņus gadus vecais skandalozais īrs Konors Makgregors jeb The Notorius savā karjerā ir izcīnījis 19 uzvaras un piedzīvojis 2 zaudējumus. Pēdējā cīņā pagājušā gada decembrī Makgregors uzvarēja brazīlieti Hosē Aldo, tiekot pie UFC titula pusvieglajā svarā. 5.martā Makgregoram bija paredzēta cīņa ar Rafaelu Dos Anjosu, taču brazīlietis treniņā lauza pēdas kaulu un bija spiests no cīņas atteikties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Makgregora cīņa ar Hosē Aldo

Dos Anjosa vietā par Makgregora pretinieku UFC izvēlējās Neitu Diazu. 30 gadus vecais amerikānis ir uzvarējis 16 un zaudējis 10 cīņas. Savā pēdējā cīņā Diazs 2015.gada decembrī Orlando uzvarēja savu tautieti Maiklu Džonsonu.

VIDEO: Iepzīsties – Konors Makgregors un Neits Diazs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl