UFC prezidents Vaits: Esmu pārliecināts, ka Makgregora un Habiba cīņa notiks drīzumā

Pievienot komentāru
UFC prezidents Vaits: Esmu pārliecināts, ka Makgregora un Habiba cīņa notiks drīzumā
AP/LETA

Tuvākajā laikā plānota UFC prezidenta Dana Vaita un MMA superzvaigznes Konora Makgregora tikšanās saistībā ar nākotnē iespējamo cīņu starp īru un Krievijas sportistu Habibu Nurmagomedovu, vēsta amerikāņu medijs ESPN.

Pēdējo mēnešu laikā Dana Vaita attiecības ar Makgregoru krietni pasliktinājās, turklāt – tika spekulēts, ka Īrijas sportists varētu tikt izslēgts no UFC.

Viss tāpēc, ka aprīļa sākumā Makgregors kopā ar draugiem ielauzās ”Barclays” arēnā Ņujorkā, kur bija jānotiek UFC 223 mediju pasākumam. Viņš ar savu kompāniju sarīkoja grautiņus, kā rezultātā cieta vairāk MMA sportisti un tika atliktas vairākas būtiskas cīņas. Savukārt turpinājumā Konors tika arestēs.

Notikušais vēl vairāk sadusmoja Nurmagomedovu, kurš kārtējo reizi izaicināja īru ringā. UFC prezidents Vaits medijiem atzinis, ka ilgi gaidītā cīņa, visticamāk, notiks.

“Man ar Konoru tuvākā nākotnē būs tikšanās Lasvegasā. Esmu ļoti pārliecināts, ka Makgregors vēlas titulcīņu, kā arī Habibs to vēlas. Es redzu, ka tas notiks,” atklāja Vaits.

VIDEO: Makgregors uzbrūk MMA sportistu “busam”