10 komentāri
Tvirti augumi seksīgos bikini – skaties foto no Rīgas Fitnesa kausa
Foto: SERGEJS URBANOVIČS

Svētdien sporta klubā Myfitness Bolero norisinājās ”IFBB My Fitness Rīgas Kauss 2017” bikini fitnesa, mens physique un fit model kategorijās. Turnīrā piedalījās 28 sportisti no Latvijas dažādām pilsētām un sporta klubiem un 13 projekta ”Fit Model Latvija 2017 dalībnieces!!!

Sportistu vidū valdīja saspringuma gaisotne, jo šīs bija pirmās sezonas sacensības.  Sacensības mājās vienmēr ir emocionāli svarīgas un atbildīgas. MyFitness telpās valdošā atmosfēra ļoti iedvesmoja un motivēja vēl cītīgāk gatavoties gaidāmajām lielajām sacensībām un projekta finālam, kas notiks 23. aprīlī!

Foto

Pasākuma ietvaros notika arī projekta “Fit Model Latvia 2017” dalībnieču pirmais turnīrs. Šī bija lieliska iespēja meitenēm izbaudīt skatuvi, tiesnešu skatienus, un morāli sagatavoties savam fināla iznācienam pēc divām nedēļām. Tiesnešu vērtējums – 1.vieta Laura Pļavniece, 2.vieta Antra Liepa, 3.vieta Kristīne Konončenko.

Foto: “Fit Model Latvia 2017” dalībnieces

Kategorijā Bikini fitness -169cm pirmais trijnieks: 1.vieta Solvita Šellare, 2.vieta Ivanda Laizāne, 3.vieta Jevgēnija Soldatenko.

Kategorijā Bikini fitness +169 cm pārliecinoši uzvarēja Ivanda Andriksone, 2.vieta Vironika Aleksandrova un 3.vieta Kristīne Indriča.

Fit Model open kategorijā par uzvarētāju kļuva Daira Purmale, atstājot aiz sevis Jūliju Kubraku un Anitu Banderi.

Men’s physique open kategorijā piedalījās astoņi dalībnieki un sīvā konkurencē pirmo vietu izcīnīja Elvis Rudbahs, 2.vieta Emīls Ločmelis, 3.vieta Edgars Sokirka.

Pasākumu tiesāja tiesnešu brigāde, kuras sastāvā bija Starptautiskās kategorijas tiesneši Vladimirs Belovs un Kristīne Vederņikova, Nacionālās kategorijas tiesneši Aivars Visockis, Oksana Poplavska, Sandis Valdmanis, Jevgēnijs Mamikonjans un Edžus Priedītis.

Turnīra rezultāti, sportistu labā sagatavotība, prezentācijas spējas un ķermeņa formas, vēlreiz apliecināja, ka daudzi no Latvijas sportistiem ir labi sagatavojušies sezonai un gatavi IFBB Latvijas čempionātam, kas notiks 23. aprīlī, kad Koncerta zālē Studio69 pulcēsies vairāk kā 160 sportistu no sešām valstīm ikgadējā IFBB Atklātajā Latvijas čempionātā.

Pateicamies MyFitness vadībai par atbalstu un iespēju rīkot šāda veida pasākumus, tādējādi popularizējot bodibildinga un fitnesa sporta veidus Rīgā, sekmējot šo sporta veidu atpazīstamību un attīstību!

Apsveicam visus dalībniekus un uzvarētājus ar augstiem rezultātiem un labu sniegumu!

Fotogrāfs Sergejs Urbanovičs (mediaskola.lv)

TOP komentāri

 • Fit
  +4 +4 0

  Fit

  Tieši tā, es zinu to virtuvi un zinu ko rakstu. Paskatoties uz tām meitenēm pusei vispār nevajadzētu nekur startēt jo forma tur nekāda nav vai arī pretēji tik daudz farmas ka derētu atkal dopinga aģentūrai ierasties sacensības un pārbaudīt to pašu Solvitu un Elvi! Tur katru gadu paliek arvien bēdīgāks stāvoklis jo Kristīne V. Nešķiro kādi cilvēki piedalās jo galvenais ir nauda. Tā viņa reprezentē ifbb diezgan kauns ka mums ir tada fitnesa federācijas prezidente. Gudri cilvēki šai federācijai iet ar likumu. Žēl ir tikai visi fitnesa treneri kuriem ir jāsaglabā labas attiecības ar šo Kristīni V. Lai varētu nokārtot/pagarināt savus sertifikātus.
 • Inga
  +4 +4 0

  Inga

  Ka tu vari gudri spriedelēt?? Varbūt tieši otrādi to saka cilvēks kas ir bijis šai biznesā un viss kas tur ir ir smadzeņu ķermeņa sačakarēšana un naudas izspiešana.ja viņa nenopelnītu uz meiteņu rēķina tad nebūtu šādu konkursu.un tās kas grib tikt tālāk iegūt kādu vietu tad nu attiecīgi ziepējas un ceļ godā šo brīnumsievieti vederņikovu.ha ha.
 • Fit
  +4 +3 -1

  Fit

  Ak, Dievs!!! Cien. Kristīne Brokāne un co! Jums būtu ar steigu jāaizvācas no tās skatuves! Tā ielīdusi Vederņikovai d****ā, ka Tā pat atļauj at visu celulitdirsu defilēt! Un otra Mammite tāda pati! Es cienu meitenes fitnesistes- NATURĀLES! Tur 70% ir faramakologijas! Solvita Jūs izskatāties briesmīgi- testastarons ir sabojājis sievišķīgo seju, kas Jums kādreiz bija! Laizānes kundze lūdzu uz skatuves nekāpiet jūsu paskats vispār ir smieklīgs var varbūt vēl iebāzt kkādu silikonu kaut kur, bet domaju tas nepalīdzēs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl