TV3 sporta ziņas: Vimbldonas tenisa čempionāts, ”Tour de France” un NBA ”play-off” spēle

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Toms Prāmnieks šorīt stāsta par aizvadītajiem pirmās kārtas mačiem Vimbldonas atklātajā tenisa čempionātā, ”Tour de France” ceturtā posma notikumiem un Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences ceturto spēli starp Atlantas ”Hawks” un Milvokī ”Bucks”.

Septiņkārtējā Vimbldonas čempione Serēna Viljamsa (WTA 8.) potītes savainojuma dēļ nebija spējīga turpināt pirmās kārtas maču pret ranga 100. vietā baltkrievieti Aleksandru Sasnoviču, izstājoties septītajā geimā (3:3).

Astoņkārtējais čempions Rodžers Federers (ATP 8.) Vimbldonas pirmajā kārtā ar rezultātu 6:4, 6:7(3), 3:6, 6:2, 0:0 uzvarēja Francijas tenisistu Adrianu Mannarino (ATP 41.), kurš maču bija spiests pārtraukt ceturtajā setā gūta ceļgala savainojuma dēļ.

Pasaules otrais numurs Daniils Medvedevs revanšējās vācietim Janam-Lenardam Štrufam (ATP 45.) par zaudējumu pirms divām nedēļām Hallē, viņu pieveicot ar 6:4, 6:1, 4:6, 7:6(3).

Ar britu leģendārā šosejas riteņbraucēja Marka Kavendiša uzvaru lielās grupas finiša spurtā otrdien aizvadīts ”Tour de France” daudzdienu velobrauciena ceturtais posms. Brits tūrē nebija uzvarējis kopš 2016. gada. Mūsu Toms Skujiņš finišēja lielajā grupā, tiekot ierindots 84. pozīcijā. Kopvērtējumā carnikavietis saglabā 26. vietu.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālā Atlantas “Hawks” ar 110:88 pārspēja Milvoki “Bucks” un izlīdzināja rezultātu sērijā. Trešajā ceturtdaļā laukumu ceļgala savainojuma dēļ atstāja Jannis Adetokunbo – viņš atgriezās uz rezervistu soliņa, bet laukumā vairs nedevās. “Hawks” nācās iztikt bez līdera Treja Janga, kuram potītes savainojums.

Uzvarētāju rindās 21 punkts un astoņas rezultatīvas piespēles Lū Viljamsam, kurš pamatsastāvā aizstāja savainoto komandas līderi Jangu. 20 punktus, piecas rezultatīvas piespēles un četras pārtvertās bumbas pievienoja Bogdans Bogdanovičs, bet 15 punkti, septiņas piespēles un sešas atlēkušās bumbas Kevina Herteram. Zaudētāju rindās rezultatīvākais bija saspēles vadītājs Drū Holidejs, kuram 19 punkti un deviņas piespēles, Adetokunbo 24 minūtēs guva 14 punktus, bet Krisam Midltonam 16 punkti un astoņas atlēkušās bumbas.