TV3 sporta ziņas: NBA, jauns 400m barjerskriešanas rekords, ”Optibet” virslīga un EURO 2020

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences piekto finālspēli starp Milvoki ”Bucks” un Atlantas ”Hawks”, Karstena Varholma pasaules rekorda labojumu 400 metru skrējienā ar barjerām, Latvijas futbola virslīgas spēli starp ”Riga FC” un ”Liepāja” komandām, kā arī par gaidāmajiem EURO 2020 ceturtdaļfināliem.

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīta Austrumu konferences fināla piektā spēlē. Milvoki “Bucks”, kurai bija jāiztiek bez Jaņņa Adetokunbo, ar 123:112 pārspēja bez Treja Janga spēlējošo Atlantas “Hawks”. Uzvarētāju labā 26 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Krisam Midltonam.

Norvēģijas sportists Karstens Varholms vakar Dimanta līgas posmā laboja pasaules rekordu 400 metru skrējienā ar barjerām. Viņa rezultāts bija 46.70 sekundes, par astoņām sekundes simtdaļām labojot iepriekšējo pasaules rekordu. Kopš 1992. gada tas piederēja ASV vieglatlētam Kevinam Jangam, kurš to uzstādīja olimpiskajās spēlēs Barselonā.

“Optibet” Virslīgā pirmo reizi šajā sezonā “Liepāja” spēja atņemt punktus kādai no trīs čempiontitula pretendentēm. Skaistu Vadima Žuļeva vārtu rezultātā “Liepāja” sagādāja minimālu zaudējumu “Riga” futbolistiem, bet savā debijā pie Kurzemes komandas stūres panākumu svinēja Nebojša Vigņevičs.

Piektdien Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā notiks divas ceturtdaļfināla cīņas Šveice – Spānija un Beļģija – Itālija, kuru uzvarētājas savā starpā tiksies pusfinālā. Vispirms Sanktpēterburgā plkst. 19.00 notiks Šveices un Spānijas mačs, bet trīs stundas vēlāk Minhenē savstarpējo cīņu aizvadīs Beļģija ar Itāliju. Mačus tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls TV6.