TV3 sporta ziņas: Kivlenieka piemiņa, NHL finālsērija, Vimbldonas tenisa turnīrs un ”Copa America”

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Toms Prāmnieks šorīt stāsta par Nacionālās hokeja līgas finālsērijas 4. spēli starp Tampabejas ”Lightning” un Monreālas ”Canadiens”, kur pirms mača abas komandas ieturēja klusuma brīdi Matīsa Kivlenieka piemiņai, vēl ziņās stāstīts par aizvadītajiem 1/8 Vimbldonas tenisa turnīrā un par ”Copa America” pirmo pusfinālu starp Brazīliju un Peru.

Pirmo uzvaru šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas  Stenlija kausa finālā izcīnījusi Monreālas “Canadiens”, kas pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Tambapejas “Lightning”. Rezultāts sērijā ir 3-1 par labu esošajai čempionei “Lightning”. Nākamā spēle tiks aizvadīta Tampabejā.

Pirms ceturtās finālspēles Monreālā klusuma brīdis tika veltīts mūžībā aizgājušajam Latvijas izlases un Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargam Matīsam Kivleniekam.

Bez zaudētiem setiem šodien uzvarēja astoņkārtējais čempions Rodžers Federers. Šveices veterāns 18. reizi iekļuva Vimbldonas ceturtdaļfinālā, kas viņam būs 58. “Grand Slam” ceturtdaļfināls. Viņš uzveica Sonego ar 7-5, 6-4, 6-2.

Mārtons Fučovičs pirmdien kļuva par pirmo ungāru 73 gadu laikā, kurš iekļūst Vimbldonas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā. 29 gadus vecais Fučovičs (ATP 48.) pieveica Krievijas Tenisa federācijas (FTR) pārstāvi Andreju Rubļovu (ATP 7.) ar 6-3, 4-6, 4-6, 6-0, 6-3. Fučovičs izcēlās ar 41 uzvarētu izspēli.

Lielisku sniegumu dāmu konkurencē demonstrēja Angelīna Kerbere un ar 6-4, 6-4 uzveica Koko Goffu un iekļuva prestižā turnīra ceturtdaļfinālā.

Naktī uz otrdienu par pirmo ”Copa America” finālisti kļuva Brazīlija, kura dominēja visas spēles laikā un ar 1:0 apspēlēja Peru. Vienīgos vārtus Brazīlijas labā pēc skaistas Neimara piespēles guva Lukass Paketa. Šis būs Brazīlijas 21. ”Copa America” fināls, no kuriem tie uzvarējuši ir deviņas reizes.