TV3 sporta ziņas: Jonasa starts MXGP otrajā posmā, F1 sacensības, NBA un ”Tour de France”

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par Paula Jonasa sekmēm otrajā MXGP sezonas posmā, kas risinājās Lielbritānijā, F1 Štīrijas sacensībām, kur kārtējo uzvaru izcīnīja Verstapens, NBA Austrumu konferences fināla trešo spēli starp Milvokī  ”Bucks” un Atlantas ”Hawks”, kā arī par ”Tour de France” sacensībām, kur dalību ņēma arī latviešu braucējs Toms Skujiņš.

Pauls Jonass izcīnījis sesto vietu pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā Lielbritānijā, tādu pašu pozīciju izcīnot abos MXGP klases finālbraucienos. Par sacensību uzvarētāju kļuva itāļu veterāns Antonio Kairoli, bet MX2 klasē divu braucienu summā triumfēja francūzis Maksims Renū.

Austrijā notikušajā Štīrijas “Grand Prix” izcīņā ceturto uzvaru šajā F1 sezonā un otro pēc kārtas guvis “Red Bull” komandas pilots Makss Verstapens, kurš pārliecinoši spēja uzveikt savu galveno konkurentu Lūisu Hamiltonu no “Mercedes”. Uz pjedestāla kāpa arī Valteri Botass, kurš sacensību laikā tika garām Lendo Norisam un Serhio Peresam.

Otro uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences finālā izcīnījusi Milvoki “Bucks”, kas viesos ar 113:102 pārspēja Atlantas “Hawks”. Jannis Adetokunbo spēli noslēdza ar 33 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, bet Krisam Midltonam panākumā 38 punkti, 11 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Ar skaistu Metjū van der Pūla uzvaru aizvadīts ”Tour de France” otrais posms. 183 kilometru garajā distancē mūsu Toms Skujiņš finišēja 49 pozīcijā, sekmējot komandas biedra Baukes Mollemas sesto pozīciju. Kopvērtējumā Skujiņš pakāpies uz 28. vietu.