TV3 sporta ziņas: EURO 2020 A grupas spēles un F1 Francijas ”Grand Prix”

0 Komentāru

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par EURO 2020 izšķirošajām trešās kārtas spēlēm A grupā, kur tika sadalītas ceļazīmes uz izslēgšanas spēlēm, kā arī par Maksa Verstapena triumfu Francijas posmā F1 seriālā.

Ar A grupas cīņām iesākās Eiropas čempionāta trešās kārtas spēles. Itālija un Velsa cīnījās par pirmo pozīciju un pateicīgāku pretinieku 1/8. Itāļi bija pārāki ar 1:0 un ar trīs panākumiem grupā nodrošināja pirmo pozīcju. Velsieši ar četriem punktiem finišēja otrie.

Otrajā spēlē Šveice ar 3:1 apspēlēja Turciju un ar tiem pašiem četriem punktiem ierindojās 3.vietā. Labākas vārtu attiecības dēļ, velsieši nodrošināja pozīciju augstāk. Bet šveiciešiem ir ļoti labas izredzes izkļūt no grupas kā trešajiem, jo 4 no 6 labākajām trešās vietas īpašniecēm iekļūs izslēgšanas spēlēs.

Tikmēr prestižā F1 seriāla kopvērtējuma vadībā nostiprinājies “Red Bull” nīderlandiešu pilots Makss Verstapens, kurš Francijas “Grand Prix” jau otrajā līkumā palaida priekšā Lūisu Hamiltonu, taču divreiz atgriezās līderpozīcijā un trešo uzvaru sezonā izrāva priekšpēdējā aplī. Dažus apļus iepriekš “Red Bull” uzvarēja vēl vienā duelī pret “Mercedes”, trešo vietu izraujot meksikānim Serhio Peresam.

0 Komentāru