TV3 sporta ziņas: ASV izlases pārbaudes spēle, Hamburgas ATP un ”Lightning” čempionu parāde

0 Komentāru

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par otro ASV izlases pārbaudes spēli, šoreiz pret Austrālijas izlasi, Hamburgas ATP ”250” tenisa turnīra maču starp Benū Pjēru un Ričardu Beraņķi no Lietuvas, kā arī par Tampabejas ”Lightning” čempionu parādi Tampā.

Lasvegasā notiekošajā pārbaudes turnīrā pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm Grega Popoviča vadītā ASV basketbola izlase piedzīvojusi otro neveiksmi divos mačos, šoreiz ar 83:91 atzīstot Austrālijas valstsvienības pārākumu. Uzvarētāju rindās 22 punktus guva Austrālijas olimpiskās komandas karognesējs Petijs Milzs. ASV rindās salīdzinoši spilgtu sniegumu parādīja Deimiens Lilards, kurš guva 22 punktus, kā arī Kevins Durants, kura kontā 17 punkti viņi abi kopā trāpīja desmit no 20 tālmetieniem.

Hamburgas ATP ”250” tenisa turnīrā maču līdz beigām nevarēja aizvadīt lietuviešu pirmais numurs Ričards Beraņķim, kurš pirmajā setā pie rezultāta 6:6 izstājās no turnīra savainojuma dēļ. Viņa pretinieks Benū Pjērs, kurš turnīrā izlikts ar 8. numuru, tādējādi iekļūst nākamajā kārtā.

Savu čempionu parādi aizvadījusi Nacionālās hokeja līgas čempionvienība Tampabejas ”Lightning”. Šī parāde atšķīrās no citiem gadiem ar to, ka tā tika aizvadīta uz ūdens. Visa komanda un personāls devās braucienā ar laivām cauri Tampai, un visapkārt viņiem gavilēja cilvēki.

0 Komentāru