Turam īkšķus! 2016. gada uzvarētāja šķēpmešanā Madara Palameika šovakar uzsāk sezonu Dimanta līgā

0 Komentāru
Turam īkšķus! 2016. gada uzvarētāja šķēpmešanā Madara Palameika šovakar uzsāk sezonu Dimanta līgā
EPA

Ceturtdien kanāls “Viasat Sport Baltic” un video satura platforma “Viaplay” pārraidīs Dimanta līgas piekto posmu Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, kur pirmo reizi šajā sezonā šķēpu metīs 2016.gada kopvērtējuma uzvarētāja Madara Palameika.

Oslo Dimanta līgas posma rīkotāji šogad lepojas ar visu laiku spēcīgāko dalībnieku sastāvu, un saraksts patiešām ir grandiozs – startam pieteikti astoņi olimpiskie, 20 pasaules un 14 Eiropas čempioni.

Norvēģu sportisti šajā kompānijā nepaliks statistu lomā, jo labā formā ir titulētie brāļi Ingebrigtseni un pasaules čempions 400 metru barjerskrējienā Karstens Varholms.

Savukārt Latvijas līdzjutēju uzmanība būs pievērsta 2016.gada kopvērtējuma uzvarētājai šķēpmešanā Madarai Palameikai, kura pirmo reizi šajā sezonā metīs šķēpu Dimanta līgas posmā.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pagājušās sezonas Oslo Dimanta līgas posmā viens no galvenajiem sacīkšu varoņiem bija katariešu augstlēcējs Mutazs Essa Baršims, kurš arī šoreiz ir teicamā formā un noteikti centīsies labot sev piederošo sacensību rekordu, kas tālu neatpaliek no Pasaules rekorda. Augstvērtīgus rezultātus var gaidīt vīriešu 200 metros – sešiem šī skrējiena dalībniekiem personiskais rezultāts ir zem 20 sekundēm. Tāpat Oslo jāizceļ lodes grūšana vīriem, tāllēkšana dāmām un teju visas pārējās disciplīnas.

Šīs sezonas pirmais starts DL paredzēts 2016.gada kopvērtējuma uzvarētājai šķēpmešanā Madarai Palameikai. Izlaidusi pirmo no četriem DL sezonas šķēpmešanas mačiem Dohā, Palameika šobrīd sasniegusi labu sportisko formu, par ko liecina izcīnītā uzvara sacensībās Rīgā un otrā vieta Ventspilī. Tiesa, lai izcīnītu augstu vietu Oslo, Palameikai, visticamāk, būs jāsasniedz šīs sezonas labākais rezultāts, kas pašlaik ir nepilni 63 metri. Puse no Oslo pieteiktajām šķēpmetējām šajā gadā ir metušas krietni tālāk.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā “Viasat Sport Baltic” un “Viaplay”:

·       Ceturtden, 7.jūnijā 21:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Oslo

Dimanta līgas papildus tiešraides Viaplay:

·       Ceturtden, 7.jūnijā 19:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Oslo. Šķēpmešana sievietēm

·       Ceturtden, 7.jūnijā 20:15 Dimanta līga vieglatlētikā. Oslo. Lodes grūšana vīriešiem

·       Ceturtden, 7.jūnijā 21:50 Dimanta līga vieglatlētikā. Oslo. Diska mešana vīriešiem

0 Komentāru