Trīs tūkstoši bauda Jūrmalas skriešanas svētkus

0 Komentāru
Trīs tūkstoši bauda Jūrmalas skriešanas svētkus
Foto: Maratoni.lv

Svētdien Jūrmalā, Majoru pludmalē pie ”Baltic Beach Hotel” notika Jūrmalas skriešanas svētki. Sauli, smiltis un jūras gaisu baudīja vairāk kā trīs tūkstoši skrējēju no visas Latvijas.

Dalībniekiem bija iespēja startēt četrās dažādās distancēs – 10 km un 5 km distancē, izveidot četru cilvēku komandu un piedalīties 10 km stafešu distancē, kā arī bija padomāts par Jūrmalas skriešanas svētku mazākajiem dalībniekiem, kuriem bija sava bērnu distance.

10 km distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Dmitrijs Jurkevics, kurš distanci veica 31 minūtē un 59 sekundēs. Otrais finišēja Jānis Girgensons, no līdera atpaliekot tikai par vienu sekundi. Trešo vietu ieguva Kristaps Bērziņš, distanci pieveicot 33 minūtēs un 34 sekundēs. Savukārt sieviešu konkurencē 10 km distancē pirmā finišēja Anita Kažemāka, kura distanci veica 38 minūtēs un 19 sekundēs. Otro vietu ieguva Inna Poluškina, distanci pieveicot 39 minūtēs un 29 sekundēs. Savukārt kā trešā finišēja Ilona Marhele, distanci pieveicot 40 minūtēs un 48 sekundēs.

5 km distancē vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Jānis Višķers, kurš distanci pieveica 16 minūtēs un 4 sekundēs. Otro vietu ieguva Reinis Hartmanis, no uzvarētāja atpaliekot 11 sekundes. Trešo vietu izcīnīja Pauls Ārents, distanci pieveicot 16 minūtēs un 22 sekundēs. Sieviešu konkurencē par 5 km distances uzvarētāju kļuva Jeļena Ābola, kura distanci pieveica 18 minūtēs un 17 sekundēs. Otro vietu ieguva Kitija Valtere, no līderes atpaliekot par 24 sekundes. Kā trešā finišēja Līga Jansone, uzrādot laiku 19 minūtes un 20 sekundes.

Balvas saņēma arī tie dalībnieki, kas bija īpaši un radoši piedomājuši pie savā vizuālā noformējuma. Balvas tika piešķirtas tādās nominācijās kā Košākais sporta tērps, Garākie mati, Nogurušākais skrējējs, Vecākais skrējējs, Kuplākā ģimene, Stilīgākais skrējējs un Stilīgākā skrējēja.

0 Komentāru