Komentāri
TRAĢĒDIJA FUTBOLA STADIONĀ: Angolā bojā gājuši vismaz 17 līdzjutēji
Foto: AFP/SCANPIX

Angolas ziemeļos piektdien izcēlās drūzma futbola stadionā, kurā gājuši bojā vismaz 17 līdzjutēji, paziņoja policija.

Policija piebilda, ka desmitiem skatītāju drūzmā tika ievainoti, tostarp daži – nopietni. Panika pūlī izcēlās stadionā Uižes pilsētā, kad tur notika spēle starp futbola klubiem “Santa Rita de Cassia” un “Recreativo de Libolo” Angolas līgas sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bija drūzma pie 4.janvāra stadiona ieejas … šis traucēklis izraisīja 17 nāves gadījumus, un 56 ievainotie ir ievietoti slimnīcā,” paziņoja policijas preses sekretārs Orlandu Bernardu. Viņš piebilda, ka starp bojāgājušajiem ir nezināms skaits bērnu.

Policija paziņoja, ka simtiem līdzjutēju mēģināja iekļūt jau pārpildītajā stadionā, lai redzētu spēli, un drūzmā daži cilvēki tika nospiesti pie zemes. Daudzi no mirušajiem tika sabradāti vai nosmaka.

2009.gadā Kotdivuāras lielākajā pilsētā Abidžanā drūzma prasīja 19 cilvēku dzīvības pirms 2010.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēles starp Kotdivuāras un Malāvi komandām.

2001.gadā drūzmā Ganas galvaspilsētas Akras stadionā gāja bojā 127 cilvēki.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl