Komentāri
Traģēdija Arizonā! Bijušais NFL spēlētājs ar mašīnu notriec trīsgadīgo meitu
Foto: TASS/SCANPIX

Bijušais Nacionālas amerikāņu futbola līgas (NFL) spēlētājs Tods Hīps piektdien pie savas mājas Arizonas štatā, braucot ar auto, traģiski notrieca savu trīsgadīgo meitu. Diemžēl, mediķiem meitenītes dzīvību glābt neizdevās.

Incidents notika pie Hīpa mājas, kad sportists ar savu apvidus centā braukt meitai pretī, taču tā izskrēja spēkratam priekšā. Bijušais NFL spēlētājs izsauca policiju un ātro palīdzību, kas meitenīti nogādāja slimnīcā. Tomēr Hīpa atvase no gūtajām traumām slimnīcā mira. Šobrīd ir uzsākta izmeklēšana, lai noskaidrotu visus traģēdijas apstākļus. 37 gadus vecais Tods Hīps karjeras laikā pārstāvēja ”Baltimore Ravens” un ”Arizona Cardinals” vienības, taču pie ”Super Bowl” trofejas sportistam neizdevās tikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl