TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot

1 komentārs
TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot
AP/SCANPIX

 

Latvijā jau labu laiku ir sākusies ziema, tas nozīmē, ka visi šā gadalaika aktīvās atpūtas cienītāji vēlas izbaudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas!

Tieši tādēļ piedāvājam ieskatīties populārākajās Latvijas slēpošanas un snovošanas vietās, lai tu uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Foto: MILZKALNS..LV

Slēpošanas komplekss “Milzkalns”

“Milzkalns” ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kompleksiem, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Kalns ir aprīkots ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju.

“Milzkalnā” atrodama arī distanču slēpošanas trase, kuras izmantošana ir bez maksas. Iespējama arī inventāra noma.

Kā atrast?

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērsojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz “Milzkalnu” – sekojam tai. Nākamā ”Milzkalna” norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.

Vairāk informācijas: http://milzkalns.lv/

5

Foto: TWITTER

Atpūtas bāze ”Dāmu paradīze”

Gaiziņkalna klimatiskie apstākļi raksturīgi ar to, ka ziema šeit sākas divas nedēļas ātrāk, bet beidzas divas nedēļas vēlāk nekā citviet Latvijā. Dāmu paradīzes trases ir paredzētas gan iesācējiem un mierīgu nobraucienu mīļotājiem, gan  pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem. No visām trasēm pavērās lieliski dabas skati, kas sniedz dubultu baudu! Komplekss atrodas Latvijas augstākajā virsotnē Gaiziņkalnā.

Pieejamas 2 distanču slēpošanas trases.

Kā atrast?

Atpūtas komplekss atrodas tikai 120 km no Rīgas. Gaiziņkalnā Jūs varat nokļūt no Madonas puses (caur Bērzauni), no Vecpiebalgas puses (caur Bērzkrogu) vai caur Ērgļiem. Uz ceļa meklējiet  norādes Gaiziņkalns.

Vairāk informācijas: http://www.gaizinkalns.lv/

1 komentārs