TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot

1 komentārs
TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot
AP/SCANPIX

 

Latvijā jau labu laiku ir sākusies ziema, tas nozīmē, ka visi šā gadalaika aktīvās atpūtas cienītāji vēlas izbaudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas!

Tieši tādēļ piedāvājam ieskatīties populārākajās Latvijas slēpošanas un snovošanas vietās, lai tu uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Foto: MILZKALNS..LV

Slēpošanas komplekss “Milzkalns”

“Milzkalns” ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kompleksiem, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Kalns ir aprīkots ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju.

“Milzkalnā” atrodama arī distanču slēpošanas trase, kuras izmantošana ir bez maksas. Iespējama arī inventāra noma.

Kā atrast?

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērsojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz “Milzkalnu” – sekojam tai. Nākamā ”Milzkalna” norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.

Vairāk informācijas: http://milzkalns.lv/

4

Foto: OZOLKALNS.LV

Slēpošanas un atpūtas parks “OZOLKALNS”

“Ozolkalns” ir apmeklētāju iemīļots atpūtas parks Cēsu apkaimē. Parka garākās trases sasniedz 500 m, to augstuma starpība ir 80 m. Trašu reljefs ir maksimāli atstāts to dabiskajā izskatā, kas rada iespaidu, ka patiešām atrodies kalnos.

“Ozolkalnā” ir pieejamas piecas trases – slēpotājiem un snoveriem, un bērniem. Trases ir labi apgaismotas.

Kā atrast?

Ar navigācijas ierīci – ievadiet Līgatnes un Pētera ielu krustojums Cēsis. Pēc norādēm brauciet virzienā Ozolkalns, taču negriezieties pa labi pa zemes ceļu uz pašu Ozolkalnu, bet turpiniet ceļu taisni pa asfaltu līdz pēc ~ 1,5 km būs pagrieziens pa labi mežā, pa ceļu kas ved uz kempingu 1,5 km.

Vairāk informācijas: http://www.ozolkalns.lv/ziema

1 komentārs