TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot

1 komentārs
TOP 7 vietas Latvijā, kur slēpot un snovot
AP/SCANPIX

 

Latvijā jau labu laiku ir sākusies ziema, tas nozīmē, ka visi šā gadalaika aktīvās atpūtas cienītāji vēlas izbaudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas!

Tieši tādēļ piedāvājam ieskatīties populārākajās Latvijas slēpošanas un snovošanas vietās, lai tu uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Foto: MILZKALNS..LV

Slēpošanas komplekss “Milzkalns”

“Milzkalns” ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kompleksiem, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Kalns ir aprīkots ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju.

“Milzkalnā” atrodama arī distanču slēpošanas trase, kuras izmantošana ir bez maksas. Iespējama arī inventāra noma.

Kā atrast?

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērsojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz “Milzkalnu” – sekojam tai. Nākamā ”Milzkalna” norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.

Vairāk informācijas: http://milzkalns.lv/

2

Foto: AMATA.LV

Ziemas atpūtas centrs “Žagarkalns”

“Žagarkalns” ir viens no lielākajiem un populārākajiem ziemas atpūtas centriem Baltijā, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu ikvienam ziemas sporta veidu cienītājam! Tas sastāv no pieciem bāzes kalniem, pašas garākās trases distance ir 420 metri.

Kā atrast?

Dodieties ārā no Rīgas pa Pleskavas ( Veclaicenes) šoseju. Pēc 70 kilometriem nogriezieties no šosejas sekojot virziena rādītājam uz Cēsīm. Pēc 5 kilometriem atkal sekojiet Cēsu un Limbažu virziena rādītājam un zīmei ”slēpotājs” pa kreisi.  Tūlīt pie Cēsu robežas atkal pa kreisi, sekojot zīmei ”Slēpošanas bāze Žagarkalns” Limbažu virzienā. Pēc 3 kilometriem nonāksiet apļa veida kustības krustojumā pie zīmes ”slēpotājs” un hoteļa ”Atpūta” jābrauc atkal pa kreisi. Pēc 1 minūtes esat klāt Cēsu novadā Cīrulīšos. Nogriežoties vispirms pa kreisi jūsu priekšā būs redzama zīme ar norādi uz nomu pa labi, turp arī braucot, nokļūsiet mūsu bāzes virsotnē. Tur ir galvenās nogāzes virsotne, nomas punkts, kafejnīca, instruktoru dienests, iesācēju kalns, sporta veikals, stāvvieta un tualetes.. Visi kalni savstarpēji ir savienoti, tādēļ no jebkuras virsotnes var nokļūt jebkurā bāzes punktā.

Vairāk informācijas: http://www.zagarkalns.lv/

1 komentārs