Tomass Dukurs Pasaules kausa septītajā posmā apsteidz brāli un ierindojas astotajā vietā

0 Komentāru
Tomass Dukurs Pasaules kausa septītajā posmā apsteidz brāli un ierindojas astotajā vietā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas skeletonists Tomass Dukurs piektdien Vācijā Pasaules kausa septītajā posmā izcīnīja astoto vietu un apsteidza savu brāli Martinu, kuram šis etaps nebija veiksmīgs, kamēr uzvaru svinēja vācietis Aleksandrs Gasners.

Divu braucienu summā uzvaru svinēja vācietis Gasners, kurš tuvāko sekotāju olimpisko čempionu Sunbinu Junu no Dienvidkorejas apsteidza par 0,04 sekundēm. Pirmajā braucienā vien septīto ātrāko laiku sasniegušais Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas uzvarētājam zaudēja 0,13 sekundes un izcīnīja trešo vietu.

Pagalam neveiksmīgs starts otrajā braucienā padevās Martinam Dukuram, kurš startā sasniedza trešo laiku, bet braucienā bija 18.vietā. Divu braucienu summā M.Dukurs līderim zaudēja 1,19 sekundes un ierindojās 11.pozīcijā.

M.Dukurs otrajā braucienā “apļa virāžā” nespēja savaldīt kamanas un nākamajā virāžā iebrauca pa nepareizu trajektoriju, kā rezultātā vairākkārt atsitās pret apmali.

Viņa brālis Tomass otrajā braucienā startā uzrādīja 12.laiku, bet finišēja astotajā pozīcijā. Divu braucienu summā viņš Gasneram zaudēja 0,67 sekundes un ierindojās astotajā vietā.

Pirmajā braucienā M.Dukurs startā sasniedza piekto ātrāko laiku, bet trases vidusdaļā pieļāva nelielu kļūdu un uzrādīja sesto labāko rezultātu. Viņš olimpiskajam čempionam no Dienvidkorejas Junam zaudēja 0,09 sekundes. Līdz goda pjedestālam M.Dukuram pirmajā braucienā pietrūka 0,03 sekundes.

Juns piektdien startēja ar pirmo numuru un finišēja pēc 49,90 sekundēm, sasniedzot jaunu trases rekordu. Neviens no pārējiem 22 sportistiem tā arī nespēja uzrādīt labāku laiku pirmajā braucienā.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis ar 1456 punktiem ir M.Dukurs, Gasners seko ar 1396 punktiem, bet T.Dukurs iekrājis 1226 punktus un pakāpies par pozīciju, ielaužoties vadošajā trijniekā. Kristoferam Groteram no Vācijas ir tikai par 34 punktiem mazāk nekā T.Dukuram.

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

"Newcastle" un "Tottenham Hotspur" spēle tiek pārtraukta, lai glābtu līdzjutēja dzīvību

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām