Tomass Dukurs izcīna cetrurto vietu Sanktmoricā, Martinam ļoti slikts pirmais brauciens un 12. vieta

0 Komentāru
Tomass Dukurs izcīna cetrurto vietu Sanktmoricā, Martinam ļoti slikts pirmais brauciens un 12. vieta
EPA/SCANPIX

Pieredzējušais latviešu skeletonists Tomass Dukurs piektdien Sanktmoricā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās, kamēr titulētais Martins Dukurs neveiksmīga pirmā brauciena otrajā spēja pakāpties par 12 pozīcijām un ieņemt astoto vietu.

Izcīnīta ceturtā vieta T.Dukuram šosezon ir labākais sasniegums.

Par šī posma uzvarētāju kļuva olimpiskais čempions Sunbins Juns no Dienvidkorejas, kurš divu braucienu summā par 0,20 sekundēm apsteidza krievu Aleksandru Tretjakovu, tikdams pie pirmās uzvaras šosezon.

Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās cits Krievijas skeletonists Ņikita Tregubovs, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,27 sekundēm, savukārt T.Dukurs no Juna atpalika par 0,74 sekundēm, manāmi atpaliekot no pirmā trijnieka.

T.Dukurs abus braucienus veica diezgan stabili, tomēr cīņā par godalgām viņš īsti neiesaistījās.

Savukārt M.Dukurs no uzvarētāja divu braucienu summā atpalika 1,81 sekundi, taču tas lielākoties uz neveiksmīgā pirmā brauciena rēķina.

Šogad desmito reizi par Eiropas čempionu kļuvušais M.Dukurs pirmajā braucienā startēja ļoti neveiksmīgi. Viņš startā pieļāva rupju kļūdu, jo viņa kamanas izslīdēja no gropes. Latvietis neveiksmīgi centās gropē trāpīt otru slidu, kas gan neizdevās, viņam startā zaudējot daudz laika. Lai arī brauciens bija gana tīrs, kļūda startā viņam pirmajā braucienā lika ieņemt 20.pozīciju, ar grūtībām sasniedzot otro braucienu.

Savukārt otrajā braucienā M.Dukurs jau nobrauca bez kļūdām un apsteidza uzreiz 12 konkurentus, summā pakāpjoties uz astoto vietu.

Vēl viens Latvijas skeletonists Ivo Šteinbergs šoreiz nestartēja.

Vēlāk plkst.14 pēc Latvijas laika sacensības uzsāks dāmas, bet Latvija tur nebūs pārstāvēta.

0 Komentāru