Tokijas karstajā saulē trīs setu mačā zaudējumu piedzīvo arī Ostapenko

1 komentārs
Tokijas karstajā saulē trīs setu mačā zaudējumu piedzīvo arī Ostapenko
REUTERS/SCANPIX

Aļona Ostapenko svētdien Tokijas olimpiskā tenisa turnīra pirmajā kārtā ar 4-6, 7-6 (7:2), 4-6 zaudēja  krievietei Jeļenai Vesņinai.

Tenisistes maču iesāka ar labu spēli pie savas serves līdz piektajā geimā Ostapenko nobreikoja pretinieci. Seta galotnē gan divas zaudētas savas serves un uzvara 6-4 Krievijas tenisistei. Emocijas izlādēt nelīdzēja arī raketes mešana pret zemi.

Arī otrajā setā Ostapenko saskārās ar grūtībām pie savas serves, otrajā geimā punktu nosargājot vien pēc piecu breikbumbu atspēlēšanas. Cīnoties ar karstumu un emocijām, Ostapenko uzbruka ar spēcīgiem sitieniem, kas kompensēja viņas kļūdas. Otrajā setā geimos iztika bez breikiem, tādējādi uzvarētāja tika noskaidrota taibreikā. Tajā Ostapenko trīsreiz atņēma pretiniecei servi un bija pārāk ar 7:2.

Trešā seta ievadā Ostapenko pēc dubultkļūdas zaudēja savu servi un izšķirīgo nogriezni uzsāka ar nonākšanu iedzinējos. Ar aktīvu spēli Latvijas tenisistei ceturtajā geimā izdevās revanšēties pretiniecei un panākt neizšķirtu 2-2. Turpinājumā pie rezultāta 4-3 Ostapenko nerealizēja breikbumbu, tādējādi netiekot pie tiesībās servēt par uzvaru mačā.

Tieši pretēji – Ostapenko nākamajā geimā zaudēja savu servi un šāda iespēja bija Vesņinai. OKR tenisiste panāca 40:0 un ieguva trīs mačbumbas. Pirmās divas no tām Ostapenko atspēlēja, bet ar trešo Latvijas tenisiste izsita autā, ciešot neveiksme pirmās kārtas spēlē.

WTA vienspēļu turnīros abu tenisistu ceļi krustojušies divas reizes un abās pārāka bijusi pretiniece, uzvarot 2016.gada Madrides WTA “Premier” sērijas turnīra pirmajā un 2018.gada Dubaijas WTA “Premier” otrajā kārtā.

Anastasija Sevastova Tokijas olimpiskā tenisa turnīra pirmajā kārtā ar 6-2, 4-6, 2-6 zaudēja  francūzietei Fionai Ferro.

1 komentārs