Titulētā Vozņacki ar zaudējumu ”Australian Open” trešajā kārtā beidz karjeru; Gofa turpina pārsteigt

Pievienot komentāru
Titulētā Vozņacki ar zaudējumu ”Australian Open” trešajā kārtā beidz karjeru; Gofa turpina pārsteigt
ZUMAPRESS/SCANPIX

Titulētā Dānijas tenisiste Karolīna Vozņacki piektdien ar zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta trešajā kārtā noslēdza savu sportistes karjeru, kamēr 15 gadus vecā amerikāniete Kori Gofa negaidīti apspēlēja pasaules ceturto raketi Naomi Osaku.

Vozņacki (WTA 36.) trešajā kārtā ar 5-7, 6-3, 5-7 piekāpās Tunisijas sportistei Onsai Žabērai (WTA 78.).

29 gadus vecā Dānijas tenisiste karjeras laikā uzvarēja 30 WTA turnīros, bet savu vienīgo “Grand Slam” titulu viņa ieguva pirms diviem gadiem tieši Melburnā.

“Karjeru noslēdzu ar sīvu cīņu trīs setos, pieļaujot kļūdu sitienā ar ērto roku. Pie šīm lietām arī visvairāk strādāju savā karjerā,” valdīdama asaras un arī smieklus teica Vozņacki. “Tā tam laikam bija jānotiek.”

Vozņacki savā karjeras pēdējā turnīrā tika uzņemta ar lielām ovācijām, par ko viņa vēlāk arī pateicās skatītājiem.

“Karjeras laikā uz korta esmu gājusi cauri lieliskai pieredzei. Mani šajā laikā atbalstīja mīloši fani un mana ģimene, jo īpaši mans tētis,” pateicību visiem saviem atbalstītājiem izteica tenisiste, kurai salīdzinoši nesen tika atklāts artrīts, tomēr tas neesot iemesls, kāpēc viņa nolēmusi noslēgt karjeru.

Sportiste karjeru nolēma beigt, jo vēlas vairāk pievērsties ģimenei. Viņas vīrs ir bijušais Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājs Deivids Lī.

Vozņacki 2010. un 2011.gadā sezonu noslēdza kā vadošā pasaules tenisiste, bet vēlreiz viņa šajā godā pabija arī 2018.gadā, kad beidzot izdevās svinēt uzvaru vienā no četriem “Grand Slam” turnīriem.

Tikmēr sensāciju radījusi Kori Gofa, kas ar 6-3, 6-4 samērā pārliecinoši apspēlēja esošo turnīra čempioni japānieti Naomi Osaku.