Komentāri
Titulētā Šarapova traumas dēļ nevarēs piedalīties Vimbldonas čempionātā
Foto: AP/LETA

Titulētā Krievijas tenisiste Marija Šarapova traumas dēļ nevarēs piedalīties prestižajā Vimbldonas čempionātā, kam kvalifikācijas sacensības sāksies jau šomēnes.

Šarapova aprīļa beigās atgriezās WTA turnīru apritē, pirms tam izciešot 15 mēnešu diskvalifikāciju par aizliegtās vielas meldonija lietošanu. Viņai netika piešķirts īpašais ielūgums startam šīs sezonas otrajā “Grand Slam” turnīrā – Francijas atklātajā čempionātā, kur sestdien vēsturisku uzvaru izcīnīja Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas tenisiste nepretendēja uz īpašo ielūgumu arī Vimbldonas čempionātā, paužot apņēmību izkarot vietu pamatsacensībās caur kvalifikāciju, tomēr savainojuma dēļ viņai šie plāni jāatceļ.

Traumas dēļ Šarapova nav spēlējusi kopš maija vidus, turklāt nupat veiktās pārbaudes liecina, ka kājas muskuļa plīsums vēl joprojām nav pilnībā sadzijis.

Līdz ar to Šarapova izlaidīs visu zāles seguma sezonu, kuras augstākais punkts būs Vimbldonas čempionāts, pamatsacensībām norisinoties no 3. līdz 16.jūlijam.

Nākamais turnīrs, kurā Šarapova plāno piedalīties, ir Stenfordas WTA “Premier” sacensības, kas sāksies jūlija beigās.

Pēc diskvalifikācijas Šarapova bija izkritusi no pasaules ranga, taču kopš atgriešanās tenisā viņa ir piedalījusies trīs WTA turnīros, kur nopelnīja pietiekoši daudz ranga punktus, lai šobrīd WTA rangā atrastos 178.vietā.

Karjeras laikā Šarapova ieguvis piecus “Grand Slam” titulus, bet kopumā WTA tūrē ieguvusi 35 trofejas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl