Titulētā Samanta Balode kļūst par “IFBB Fit Model” Pasaules kausa absolūto čempioni

Pievienot komentāru
Titulētā Samanta Balode kļūst par “IFBB Fit Model” Pasaules kausa absolūto čempioni
KIRILS DOGADAJEVS

Nedēļas nogalē Latvijas galvaspilsētā Rīgā ar vērienīgu šovu noslēdzās pirmās šī gada pasaules līmeņa sacensības –  “IFBB Fit Model Pasaules kauss 2020”.

Krāšņais skaistuma un sporta pasākums norisinājās elegantajā STUDIO69 Koncerta zālē, kas izcēlās ar profesionālu sacensību organizāciju, lieliskiem apbalvojumiem, atlētisku un skaistu sportistu klātbūtni. Pasākumu organizēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (LBFBF), prezidentes Kristīnes Vederņikovas vadībā.

Sacensības pulcēja sportistus no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas. Labākās sportistes savās auguma kategorijās demonstrēja teicamas ķermeņa formas, fantastiskas proporcijas, graciozu skatuves prezentāciju un burvīgu vizuālo koptēlu. Eleganti fascinējoši peldkostīmi, izsmalcinātas vakarkleitas, skatuves grims un frizūras – visi šie komponenti uzsver dalībnieču dabisko skaistumu un pievilcīgās, ne pārāk muskuļaini izteiktās ķermeņa formas. Skatītājus priecēja arī vīriešu Fit Model kategorija, kurā sportisti prezentēja atlētisku sniegumu.

Absolūtajā “Fit model” kategorijā, kur piedalījās visu trīs sieviešu “Fit model” kategoriju uzvarētājas, par “IFBB Fit Model” Pasaules kausa čempioni tika kronēta Samanta Balode no Latvijas.

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija sveic sportistes Samantu Balodi, Karinu Glazkovu, Lindu Bērziņu, Agnesi Šaburovu un Tatjanu Gavrilenko ar izcilo sniegumu un augstiem rezultātiem “IFBB Fit Model Pasaules kausā 2020”.

Godalgoto vietu ieguvēji:

Women`s Fit model – 163 cm:

1.vieta – Samanta Balode (Latvija)

2.vieta – Kristina Mickiene (Lietuva)

3.vieta – Karina Glazkova (Latvija)

Women`s Fit model – 168 cm:
1.vieta – Anastasija Staduba (Baltkrievija)

2.vieta – Marija Dziatlouskaja (Baltkrievija)

3.vieta – Jana Kuzmina (Baltkrievija)

Women`s Fit model + 168 cm:

1.vieta – Marina Polapa (Ukraina)

2.vieta – Karina Kondratjeva (Baltkrievija)

3.vieta – Linda Bērziņa (Latvija)

Men`s Fit model open:

1.vieta – Ireneušs Janušs Pohvala (Polija)

2.vieta – Dariušs Skraba (Polija)

Women`s Fit model Overall:

Samanta Balode (Latvija)