Komentāri

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta astotdaļfinālā otrdien tiekas ar Austrālijas florbolistēm. Spēli tiešraidē 9:30 būs iespējams vērot kanālā Viasat Sport Baltic un portālā Skaties.lv.

Latvija pasaules čempionāta spēcīgāko astoņu komandu B grupā ieņēma 3. vietu, ar 2:15 zaudējot Čehijai, ar 0:7 Zviedrijai un spēlējot neizšķirti 3:3 ar Vāciju. Austrālija astoņu vājāko komandu C grupā palika otrajā vietā aiz Dānijas, piekāpjoties Singapūrai ar 4:5, Dānijai ar 3:7 un uzvarot Japānu ar 8:6. Latvijas–Austrālijas spēles uzvarētāji trešdien 1/4 finālā tiksies ar Šveices izlasi.

FOTO: PČ florbolā. Latvija – Austrālija 10:3

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl