TIEŠRAIDE: CEV Jūrmala Masters pludmales volejbolā

0 Komentāru
TIEŠRAIDE: CEV Jūrmala Masters pludmales volejbolā
Foto: CEV.LU

Jūrmalā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters sērijas pludmales volejbola turnīrā sestdien sākas izslēgšanas turnīrs.

Latvijas vadošais dāmu duets Alise Lece un Marta Ozoliņa, kuras turnīrā izliktas ar ceturto numuru, izslēgšanas turnīru sāks ar cīņu pret ukrainietēm Valentīnu Davidovu un Jevgēņiju Ščipkovu, kurām piešķirts trešais numurs.

Savukārt šī gada Eiropas U-22 čempiones Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras izliktas ar 14.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Krievijas pāri Kseniju Dabižu un Jūliju Abalakinu, kurām piešķirts 12.numurs.

Īpašo uzaicinājumu jeb wild card saņēmušie Rihards Finsters un Edgars Točs, kuri izlikti ar 12.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar ukraiņiem Oleksiju Deņinu un Sergiju Popovu, kuri turnīrā izlikti ar 11.numuru. Šīs spēles uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas vadošo duetu Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Tikmēr Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, kuri pārvarēja kvalifikāciju un turnīrā izlikti ar 15.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā spēkosies ar francūžiem Juzefu Krū un Maksimu Tjersī, kuriem ticis devītais numurs.

0 Komentāru